:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum bende !
(¯`•._ αѕιρяєη
bazen kendimi olaylarin disinda goruyorum biktim herseyden bazi insanlarin ilgisizliginden hayatima istedikleri gibi girip isedikleri zaman cikmalarindan ve buna engel olamayisimdan biktim seviyor gibi gorunupte insanlari kullanmalarindan biktim .itiraf ediyorum bazen hayat beni cok boguyor ya hep gelin yada hep gidin !
Ara
asi_ve_mai
bak ezgi eğer insanların hayatına istediği gibi girip çıktığını düşünebiliyorsan
demekki kimse istediği gibi girip çıkmıyodur....
hani bu akşam aşk bölümüne can yücelin bi şiirini vermiştim
o şiiri iyi oku ve bu düşüncelerine yorumla istersen...
kendini bırakma derim ben...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
offfffffffffff offfffffffffffffff
Ara
asi_ve_mai
oflama ezgi....
bence her of ömürden ömür demektir...
bırak giden istediği gibi gitsin...
sevgini kimsenin kullanmasına izin verme....
savaş savaş savaş...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben savasiorumda olmuo iste bazen :'(
Ara
asi_ve_mai
aslında ewet haklısın
bazen hayatımız bizim isteğimiz dışında yol alıyor
ama şöyle düşün:
hayatı istediğimiz gibi yaşasak yani acı olmasa
sevinçlerin tadını nasıl alırdık....
ayrılık olmasa sevda ne işe yarar...
Ara
ѕqρα кJмя
aynen haa

bırak Allah'larından buLsunLaR Big Grin
Ara
son
Lütfen şunu unutmamaya çalış; Her bitiş bir başlangıçtır. Farklı bir mekanda, Farklı bir zamanda… Her bitiş de yeniden doğar insan; yeni sevgilere, yeni düşüncelere, yeni yarınlara.
VE; Bir bardak çay gibi ömür. Kiminki bir dikişte biter; Kimininki ise yudum yudum…Dibinde kalan çöpler ise; Hayattan kalan kalıntılar… Nefes aldığımız her saniyede bu geliş- gidişler hiç birmeyecektir. Önemli olan bu git gel'lere göstereceğimiz dayanıklılıktır. Sabır, sevgi ve güzellikler hep seninle olsun
Ara
son
·[FONT=&quot]Kendilerine inananlar ve yaşadıkları ana güvenenler yaşamı en keyifli bulanlardır. Bunlar, geçmişin pişmanlılar değil anıları depolayacak, bir yer olduğunu ; geleceğin korku değil umutla dolu olması gerektiğini öğrenmişlerdir. Ve bizim sadece günümüze ihtiyacımız vardır." ( [/FONT][FONT=&quot]Leo Buscaglia )
Sevgilerimle
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
Ara
Resimler&Hayaller
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bazen kendimi olaylarin disinda goruyorum biktim herseyden bazi insanlarin ilgisizliginden hayatima istedikleri gibi girip isedikleri zaman cikmalarindan ve buna engel olamayisimdan biktim seviyor gibi gorunupte insanlari kullanmalarindan biktim .itiraf ediyorum bazen hayat beni cok boguyor ya hep gelin yada hep gidin !

Bunda en önemlı etken aşk olabılırmı cnm...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 433 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 419 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 998 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:39 PM