:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum
Resimler&Hayaller
Takma kafana be güzel kardesım hayatta tek şapka tak kafana baska sey degılSmile
Ara
~uqqaLa~
aLLahım ne kadar saçma sen inanıo musun bunLarı diyenLere can_askerim ? Smile

imamın oğLusun die çaLışmayıp ewde mi oturacakmışın

hiç de bi mahsuru yok onLara ne sendenn boşweeeer Wink
Ara
chatlaq
AbiCiğim Niye UtanıyoSun ki ßenCe uTanıLacak ßişi yok KenDi €meğinLe Paranı KazanıyoSun ßenCe KendinLe Gurur DuymaLısın O KişiLerin DédikLeirne de ßakma Can_askerim Sen Haram Bir İş yapmıyorsun ki Kendi emeğinLe Paranı ÇaLışaraK HeLaLnLe KzanıYorSun ....
Ara
The jøkéЯ™
İnsan caLı$maktan utanırmı bea Big Grin Kafanmı qüseL Big Grin
$mdi sen böle yaptın ben utandım caLı$mıyOrum diye :kiyamam:
Ara
BiRiciGim
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunda utanılacak ne var ki aslan kardeşim, ne kadar da güzel şey yapıyorsun.. Ailene katkı payı çıkartıyorsun ..

Çalışmak Ayıp mı ? Utanılacak bir iş mi ki.. böyle düşünüyorsun..
Çalışmak gibisi var mı ...

Çalışarak kendimizi keşfedebiliriz, kendimizi keşfettikçe de evreni ...
Dertler için tek bir deva vardır; dünyanın bütün ilaçlarından iyidir; Çalışmak. ...

Sevgiyle...
Bak Hasan Arkadasim Ne Kadarda Dogru Demis Agzina Saglik Arkadasim..
Bende Aynen Hasan Arkadasimiza Katiliyorum Ve Baska Birsey Demiyorum Benim Demek Istediklerimi Söylemis Hasan Arkadasimiz Zaten
TesekürlerSmile
Ara
Melek06
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar teşekkür ederim ama utanıyorum işte herkez sizin gibi düşünmüyor.imamın oğluna bak babası imam kendisi pazarda satış yapıyor utanmıyorda dienler var ama nerden bileceklerki benim içimdeki büyük utancı.
bırak onlar utansın :mad: hiç utanma namusunla calıstıktan sora Confusedmiley17:
Ara
gULSHEn
hiç utanma namusunla ekmek parası kazanıyosun asıl o sözleri söyleyen utansın.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Hepinize sonsuz teşekkürler.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yeter artık yaa Çıldırıcam bu gidişle bana tezgahımıda elimde kalan mallarıda ya yakarım yada ucuz bir fiyattan satarım artık iyiden iyiye büyük bir utanç duymaya başladım lafa bak ya neymişte vay efendim imamın oğluymuşumda hiç gururum yokmuşta ne bu ya babam ömrümün sonuna kadar bana bakmaya mecbur değilki..!
Ara
maximillien
arkadaşım saten burda birbirini tanıyan çok kişi yoq üsme kendini bazı şeyler kendinde kalsın bence söylemek zorunda deilsin benimde anlatcak çokk şeyim var ama olabilir biz senin mesleğinle ilgileniomuyuz hayır bizene pazarcıysan arkadaşımıssın sen bizim olabilirsin pazarcı NORMAL YANİBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 437 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,011 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,853 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:00 PM