:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Ara Diyenlere Ve Sonra Telefonu Acmayanlara Uyuz Oluyorumm
BiRiciGim
Evett Yeterr Uyuz Oluyorum Artik Bazi Kisilere
Ya Beni Ara Diye Ya Mesaj Cekiyorsunuz Yada Beni Ariyorsunuz Madem Ariyorsunuz Niye Daha Sen Ara Diyorsunuz Beni Ara Diyolar Sonrada Cep Telefonlarini Kapatiyorlar Uyuz Oluyorumm ArtikConfusedmiley15:Confusedmiley35::mad:
Madem Beni Ariyorsun Beni Ara Hadi Cabuk Bekliyom Diye Sen Ariyorsan Ben Niye Ariyimki Geri Benim Kontorum Gitmiyormu SankiBig Grin Hayy Allahim Yarabimmm YaaBig Grin Böyle Hep Kendini Düsünenlerede Uyuz Oluyom Hep Ben Hep Ben DiyorlarrAngry
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evett Yeterr Uyuz Oluyorum Artik Bazi Kisilere
Ya Beni Ara Diye Ya Mesaj Cekiyorsunuz Yada Beni Ariyorsunuz Madem Ariyorsunuz Niye Daha Sen Ara Diyorsunuz Beni Ara Diyolar Sonrada Cep Telefonlarini Kapatiyorlar Uyuz Oluyorumm ArtikConfusedmiley15:Confusedmiley35::mad:
Madem Beni Ariyorsun Beni Ara Hadi Cabuk Bekliyom Diye Sen Ariyorsan Ben Niye Ariyimki Geri Benim Kontorum Gitmiyormu SankiBig Grin Hayy Allahim Yarabimmm YaaBig Grin Böyle Hep Kendini Düsünenlerede Uyuz Oluyom Hep Ben Hep Ben DiyorlarrAngry
AZRA ABLA boşver tanımıyorsan arama bena günde 15 tanımadığım kişi çağrı atıyor ben hiç takmıyorum eğer konuşmak isterse kendisi arasın sen niye arıyorsunki kontörünü boşa harcama sen üzme tatlı canını arama salla gitsin kimse arasın kendisi konuşsun.
Ara
BiRiciGim
yok yabanci degil tanidik da ara diyo telini kapatiyorr:S
tamamda insan bi sabiri bi yere kadar bende patladimmBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
tanıyorsan ve telini kapatıyorsa seninle dalga geçiyor boşwer üzülüpte benide üzme abla.
Ara
~uqqaLa~
Azra aßLa sana zahmet ßi ßeni araSana Big GrinDBig GrinBig Grin

:$
Ara
adda
bende uyuz oluyorum ama takma sende bıdakıne arama
Ara
chatlaq
azra ablaya koptumm bizim evide bi kjdın aradı nber flan dedi sesin değişik gelio uzktamısın ne dedi ßende yok flan dedim neyse bşiler dedi dediki pardon adınız ne dedi ßende duygu dedim pardon yanlış oldu dedi bnde zar zor tmm dedim koptum kdında çok kibar knuşuodu :yikildim:
Ara
AfrâsyâB
bana bi adam dadandı sarhoş eşini aldatmış af diliyo ama salak beni eşi sanıyo çekmiş kafayı affet hayatım diyor.
beni ara dicek 1 kişim bile yok pardon var Smile
Ara
BiRiciGim
:yikildimBig Grin ugqqala nonu verBig Grin
chatlaq Big Grin :yikildim: hehe kariya bak ya önce nbr filan sonra yanlis nummaraBig Grin bende koptum:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 854 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 566 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 879 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:25 AM