:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm
*Asİ-yÜrEk*
ya ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum ama ne bileyim sizin böyle ters tepki vereceğinizi anlamadığım tek şey bu siz hiç aşık olmadınız mı ömrünüz boyunca olaya birde şu açıdan bakmayı deneyin acaba bu can_askerim ne demeye çalışıyor cevabı bunu anlamak için sırılsıklam aşık olmak gerekir siz hiç sırılsıklam aşık oldunuz mu? bunu öğrenmek istiyorum.
Ara
EndLess
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum ama ne bileyim sizin böyle ters tepki vereceğinizi anlamadığım tek şey bu siz hiç aşık olmadınız mı ömrünüz boyunca olaya birde şu açıdan bakmayı deneyin acaba bu can_askerim ne demeye çalışıyor cevabı bunu anlamak için sırılsıklam aşık olmak gerekir siz hiç sırılsıklam aşık oldunuz mu? bunu öğrenmek istiyorum.

Bak benım yazdıgım bısye var orda ...Bızım ıcınde olenle rvardı hanı sımdı nerdeLEr burası yalan dunya..Kendını cok Kaptırma..Bak kardesım gercek hayatta bu kadar sevrsın anlarım..Ama olmayacak dua bu amın deme bosuan... Sence tomurcugu ne kadar görebılrısın..Yada kac gun surer bu...Bosuna uzulme..

Kımsenın Sana ters Tepkı verdıgı yok..Sevene saygım Sonsuz ama uzulme4nı ıstemem..Bız bunLarı yasadık..Atılla abı sakada olsa bana takılmıs ask tecrubelı dıye ama gerceklçık payı var ben senın yasadıgın syeı yasadım ama bak kendını uzersın sadece yalan dunya..Kolpa askların mekanı.. YalanLar HayaLlerını yıkmasın ...SmileSmile

Ister DınLe ısterse..Sen ne anLarsın de..Ama benden san bı kardes souz..SmileSmile
Ara
ѕqρα кJмя
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum ama ne bileyim sizin böyle ters tepki vereceğinizi anlamadığım tek şey bu siz hiç aşık olmadınız mı ömrünüz boyunca olaya birde şu açıdan bakmayı deneyin acaba bu can_askerim ne demeye çalışıyor cevabı bunu anlamak için sırılsıklam aşık olmak gerekir siz hiç sırılsıklam aşık oldunuz mu? bunu öğrenmek istiyorum.

İyide 3 günde sırılsıklam asık olunmaz.

Kusura bakma..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyide 3 günde sırılsıklam asık olunmaz.

Kusura bakma..
peki son bir şey söyleyeyim yorum yazan herkez için bu dünyanın fani olduğunu bende biliyorum ama yalan dünyada sevmekte var sevilmekte ilk defa büyük bir cesaretle bunu söyledim ama neden böyle söylüyorsunuz anlamıyorum.Siz şimdi benim durumumda olsanız ben size böyle yorumlar yapsam hoşunuza gider mi?icon9.gif
Ara
ѕqρα кJмя
İyi de abicim,biz üzülmeni istemiyoruz tabikide,

onu unutup yeni asklara yelken acmanı istiyoruz..

Niye durup dururken üzelim seni,

3 günde bu kadar bağlandıysan,1 günde de unutursun,

Yani unutmaya calıs,kendini daha da üzme Wink
Ara
ѕqρα кJмя
Şimdi kalk ayağa v de güçlü ol! Unutma hayatta TEKSİN!
Herşeyin sahte olduğunu gör,gerçeklerle yüzleş,herşey SENSİN !!!

htta bu 2 nakaratta senin icin oLsun (:
Ara
chuLsuzz péri!
yha bencedee üsme kendinii bırakk aşkmı varr satenn bağlılık filannn onlar ben hiç aşık olmadım olmamda yaniiBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bencedee üsme kendinii bırakk aşkmı varr satenn bağlılık filannn onlar ben hiç aşık olmadım olmamda yaniiBig Grin
arkadaşım sen zaten aşka inanmadığını önceki konularda usulü ile anlatmışsın ama ben aşka inanıyorum. senin ve diğer arkadaşların fikrinede saygı duyuyorum.
Ara
blue_belial
Sanal Ask'a Hayir!!!
BiRiciGim
bencede sanal ask ask degildir benim fikirim mesela msnde konusursun o seni görür sen onu cep noda verisin ama insan asik olunca sevdigin gözlerine bakmak ister ona dokanmak öpüp koklamak sarilmak ister ve sanalda bunlarin hic biri münkün degil tamam bi baska semte bulusursun görürsün bu münkun ama insan bi tuaf olur msnde konuss konus ama birden canli gercek gör ne bilim bi tuaf olmaz mi insan.Ve can askerim biz seni tersledimizden demiyorsuski üzülmeni istemiyoruz üc günde hemen nasil böyle baglandinki belki tomurcugun niyeti sadece arkadaslikdir belki sana sadece bi arkadas olarak öyle ilgi göstermistir biz seni tersledimizden sevmedimizden degil öyle birsey yok!
üzülmeni istemiyoruz yalan dünya hic birsey belli olmaz 3 günde böyle baglanip sirim siplak asik olursan bi hafta sonra ne olur sence hic düsündünmu bencede yazgec üzülmeni istemeyiz bu benim görüsüm benim fikirimSmile genede kendin billirsinSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 433 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,005 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,844 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:35 PM