:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şok Olmuş Durumdayim
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pembe buda benim hediyem.
kanka yaptıgın oldumu ben bısıler yapmaya calısıyorum burdaBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka yaptıgın oldumu ben bısıler yapmaya calısıyorum burdaBig Grin
KERDEŞ NEDEN BU KADAR BOZULUYOSUKİ..! KÖTÜ BİR ŞEYMİ YAPTIM.
Ara
piko
kanka espırı yapıyorum yaa sendeBig Grin ısteyen ıstedıgını verebılrı hanı senle yakınızya onun ıcın soyledım eyer sen yanlıs anladıysan ayrı bı konu
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka espırı yapıyorum yaa sendeBig Grin ısteyen ıstedıgını verebılrı hanı senle yakınızya onun ıcın soyledım eyer sen yanlıs anladıysan ayrı bı konu
HIMMMM OK SENCE BENİM HEDİYEM NASIL?
Ara
piko
bence guzel ama sade seylerı pek sevmıyomuss sole satafatlı bısıler bulmak lazımmıs ama sımdı bısı hıssetmedıgım bırınede nasıl bı hedıye vere bılırım kı ılk defa boyle bısıle karsılastım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
tebrik ederim arkadaşım Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence guzel ama sade seylerı pek sevmıyomuss sole satafatlı bısıler bulmak lazımmıs ama sımdı bısı hıssetmedıgım bırınede nasıl bı hedıye vere bılırım kı ılk defa boyle bısıle karsılastım Big GrinBig GrinBig Grin
O ONUN SORUNU HEDİYE ALMAMIŞ HEDİYE VERİYORUZ BEÄžENEİR VEYA BEÄžENMEZ BİZ ARKADAŞLIK GÖREVİMİZİ YAPALIMDA.
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O ONUN SORUNU HEDİYE ALMAMIŞ HEDİYE VERİYORUZ BEÄžENEİR VEYA BEÄžENMEZ BİZ ARKADAŞLIK GÖREVİMİZİ YAPALIMDA.
haklısın kardesım benım hedıyemı beyenmedı valla...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tebrik ederim arkadaşım Smile
KARDEŞ TEŞEKKÜRLER AMA HANGİ KONUDA TEBRİK EDİYORSUN.
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KARDEŞ TEŞEKKÜRLER AMA HANGİ KONUDA TEBRİK EDİYORSUN.
o senın aldıgın hedıye vardıya cd. onun ıcın dıı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim *Asİ-yÜrEk* 28 861 02-21-2008, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:12 PM