:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şok Olmuş Durumdayim
*Asİ-yÜrEk*
ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK ŞAŞKINIM İLK DEFA BAŞIMA GELİYOR.
Ara
ѕqρα кJмя
neeeeeeeey?
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
hayirdir ne geldi basina Big Grin
Ara
karabı@ber
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK ŞAŞKINIM İLK DEFA BAŞIMA GELİYOR.
nıyekıne?bı de bakım derdını bana
Ara
*Asİ-yÜrEk*
YA KÖTÜ BİRŞEY DEÄžİL AZ ÖNCE BELEDİYEDEN GÖREVLİLER GELMİŞ BABAMA OÄžLUNUZ İKİ GÜN ÖNCE SES YARIŞMASINA KATILMIŞTI BİRİNCİ OLDU ÖDÜL VERMEK İÇİN GELDİK DEMİŞLER ODA YARIŞMADAKİ SÖYLEDİÄžİM ŞARKINI ÇEKİLDİÄžİ CD.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ee eyi hade hayirli olsun Big Grin
Ara
karabı@ber
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA KÖTÜ BİRŞEY DEÄžİL AZ ÖNCE BELEDİYEDEN GÖREVLİLER GELMİŞ BABAMA OÄžLUNUZ İKİ GÜN ÖNCE SES YARIŞMASINA KATILMIŞTI BİRİNCİ OLDU ÖDÜL VERMEK İÇİN GELDİK DEMİŞLER ODA YARIŞMADAKİ SÖYLEDİÄžİM ŞARKINI ÇEKİLDİÄžİ CD.
kopkopkopkopkop koptumya odul bumuymus.pehBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
gecmıs olsun bı bardak su ıc.baska sefere artıkınBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee eyi hade hayirli olsun Big Grin
TEŞEKKÜRLER EZGİ
Ara
*Asİ-yÜrEk*
karabıber Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kopkopkopkopkop koptumya odul bumuymus.pehBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
gecmıs olsun bı bardak su ıc.baska sefere artıkınBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
PARDON AMA BEN BU KONUDA KOMİK OLAN HERHANGİ BİR ŞEY GÖREMİYORUM.KOMİK OLAN NEDİR SÖYLERMİSİN?
Ara
piko
kardesım hayırlı olsun olsun hedıye hedıyedır ne olacakSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim *Asİ-yÜrEk* 28 861 02-21-2008, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:33 AM