:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
............terk Ettim Senden Sonra....
volki
Terkettim bu şehri senden sonra....

İçimdeki yerini doldurmayı denedim sensiz olacagımı düşündüm gittigin o günden beri ben bir deliyim sensizligin içine düşmüş yüregim,kendimden vazgeçtim ben artık yaşıyamıyorum ölüyorum,nefessiz kaldım şimdi ben perperişan olmuş yüregimle....

Terkettim herşeyi senden sonra...

Hayat son buldu sanki zaman,günler anlamsız nerdesin şimdi iyimisin?acaba perişanım ölüyorum hergün biraz daha kendimden gidiyorum,kaybediyorum kendimi.....Eger gelmezsen ölümüm olucaksın belkide,nefessiz bıraktın sensiz bıraktın beni....

Terkettim bu tarihi kentti senden sonra....
Ne olucak ki terketsemde sen benden zaten gitmişsin ben bu şehri terk etmişim kendimden gitmişim ne çıkar ki!!Sen yoksan ben ölmüşüm neye yarar ki!!!...
Hani sevdan dilinde degil yüregindeydi,hnai vazgeçilmez sevdandım ama bu sözlerin hepsi terk edildi artık....
İşte bende kendimi terk ettim kendimden vazgeçtim bu şehri terk ettim senden sonra.........

(Bitanecik Ablamın yazmış oldugu yazı sizinle paylaşmak istedim sadece...)
Ara
Resimler&Hayaller
TERKETTİM BU ŞEHRİ SENDEN SONRA...güzel bir yazı sagol paylasım içinWink
Ara
volki
sagol begenmene sevindim arkadaşım...

SadSadSadSad
Ara
Tomurcuk
emeineze sağlık
Ara
piko
Terkettim herşeyi senden sonra...

aynen bole olmustu:d
Ara
asi_ve_mai
çok tesekkürler volki
bu güzel yazıyı bizimle paylaştığın için....
Ara
volki
sagolun..begenmenize sevindimm....
Ara
volki
42cae492.jpg

Bitmiş tükenmiş bir ben geriye kalan..
Başlamadan biten hikayem..şimdi yatakta kıvranıyorum yüregimdeki büyük sancıyla daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama yaşamk buysa hayattayım hala ve yaşıyorum ama sensiz ...İlaçlarla yaşıyorum uyuşturuyorum kendimi ne yaptıgımı bilmiyorum artık....Yaşamak buysa yaşıyorum...

O acı haberi duydugumda gözyaşlarım aktı ilk önce sonra çıglarım yükseldi,sonrası ise hatırlamıyorum gözlerimi hastanede açtım ve ilk dedigim o nasıl ki ? Daha sonra ise ayaklarım yoktu sanki hissetmedim yokdu ayaklarım geçici bi durumuş malesef....

İyim ayaktayım ama nefessiz umutsuzum ben şimdi yatagımda kimselerle konuşmadan çaresizlik içindeyim ama iyim ben ...Geriye kalan senin yoklugun ve bitmiş olan ben .....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her gidiş bir terk ediş midir!!! sıla 24 3,137 09-06-2021, Saat: 09:49 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bu yürek buraları terk-i diyar ediyor... acemhe 17 2,110 02-03-2016, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: Limonx
  senden bir tane daha yok bu dünyada TutkuM 11 1,371 02-18-2011, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: RoZa
  Bir Başka...!!! (uzun bi aradan sonra) asi_ve_mai 8 827 11-25-2010, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Seni Seviyorum..Senden Ötürü :) sıla 16 1,331 07-29-2010, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:41 AM