:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum..Senden Ötürü :)
sıla
[SIZE="4"][COLOR="navy"]
Aslında haklısın suç benim bugüne kadar üzüldüğümde hep sessizliği tercih ettiğim için kendimi ifade etmekte zorlanıyorum. Belki susarak veriyorum tepkimi konuştuğumda kırıcı olmaktan korkuyorum. Bilemiyorum ama hep böyleydim ben.

Sevmeyi seviyorum deyişim karşıma her çıkanı seviyorum demek değildi. SEVMEK kavramını seviyorum. Yavrusuyla oynayan anne kedinin ona gösterdiği sevgiyi seviyorum. Birbirlerine aşkla bakan bir çift gördüğümde hiç tanımasam da o insanları da seviyorum. Hayatta her şey bir tecrübedir. Aşk olmayanı anlayabilmek için de aşk budur diyebilmek için aşk olmayanı aşk zannederek yaşamak gerekiyormuş. Hani olur ya çok seversin benim daha önce yaşadığım neymiş dersin. İşte onlar aşka hazırlayan tecrübelermiş.

Balığı nasıl yiyeceğini bilmezsen kılçığı boğazına batar. Gülü nasıl tutacağını bilmezsen dikeni canını acıtır. Yanlış yapa yapa zamanla balıktan tat almayı gülü incitmeden ve incinmeden tutmayı öğreniriz. (Aklıma böyle bir örnek nerden geldi bilmiyorum ama neyse Big Grin )

Şimdi düşünüyorum da benim de geçmişte yaşayıp aşk zannetiğim duygular aslında beni senin aşkına hazırlamış. Senin gerçek aşk olduğunu anlama için tecrübeymiş onlar.

Hayatı her şeyiyle paylaştığım, paylaşacağım, ömrümün sonuna kadar yaşayacağım her sevinçte ve üzüntüde yanında olmak istediğimsin.
Sahibimsin..
Sadece kalbim değil aklım bedenim ve ruhum da sana ait. Sonsuza kadar …

Seni seviyorum Senden Ötürü Smile
[/COLOR][/SIZE]

20.07.2010
Ara
Leader
Benimsin. Benden ötürü Tongue
PCKoPaT
Ben de istiyorum böyle : (
Âh be.
Ara
Leader
pcko neyin peşindesin. Bırak benim hatunumun peşini Tongue
PCKoPaT
Ben bırakıyorum da o benm peşimi bırakmıyo Tongue

Benim için bir böyle konu açmadığı kaldı da :yikildim:

Onu söyleym dedm Big Grin
Âh be.
Ara
Leader
Ahahaha.

Yoksaaaa yoksaaaaaa ^'+%&/()=?
:/ Sad
PCKoPaT
Yok ağzmdan laf alamazsın Big Grin

O itiraf etsin :yikildim:
Âh be.
Ara
sıla
noluyo yaa Sad pckoooooooo naptın konuma Sad sana yazmıyorum diye sabote etme lütfen Tongue
Ara
PCKoPaT
Alıngan biri oldğmu hatlrlataym mı?

Big Grin
Âh be.
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben de istiyorum böyle : (

canım pckom benim inşallah sana da böyle yazılar yazdırcak bir aşk yaşarsın Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 634 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,538 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,813 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,842 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,897 04-11-2022, Saat: 04:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:52 AM