:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun çirkinlerinden Çirkinliğine dair İtiraflar :)
aMyLee
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kıskanç :pisik: birincilik benim hakkımdı ben aldım:pisik:Big GrinBig Grin

kabuL edememm böLe bişyyii :hayir:
Ara
aMyLee
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senmi çirkinsin leylam kesinliklee bu formun
güseli sensin dermişimm burda çirkinleri ele aldıkkk janımm yaaa...Big GrinBig Grin[/b][/i]

:kiyamam:
yaa abii sen bni görmednki bi görsenn fikrin tamamiLe değişcekk Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
aMyLee;[FONT=Arial Black Adlı Kullanıcıdan Alıntı:5471b44[/FONT]]:kiyamam:
yaa abii sen bni görmednki bi görsenn fikrin tamamiLe değişcekk Big GrinBig GrinBig Grin
benim tamamen değişti Big GrinBig Grin
Ara
ZeNabiN
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canat..:

- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler..

pckopat..

Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde"lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti

serseri....

Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi..

kupakısı...

Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim.. "annemi bulabilecek miyiz?" diye sordugumda bana "bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var" demişti..

yıldız gözlüm..

- Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da "bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin" diye cevap yazmişti"

çikita muz...

Gecenlerde doktoruma gittim, "her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?" dedim.. Doktor "bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok" dedi...Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi".

:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
HIÇKIRIK
ben yokum amaSad
:yikildim: sağol abi
Ara
chatlaq
ilk lafım ben niye yokum burda olduBig Grin

yok cnm en üstte ben olcaktım daha siz beni görmedinizTongue
Sad saollTongue
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:

yilmaz abi tamam bak sana guveniorum ati geldiginde sok bi surprizle karsilasmasi lazim Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

yilmaz abi tamam bak sana guveniorum ati geldiginde sok bi surprizle karsilasmasi lazim Big Grin

eee
sora ne olcak mışşş bakımmm.....Big Grin
Ara
AfrâsyâB
sonra onlar ermiş muradına biz çıkalım keremetine...Big GrinBig GrinBig Grin
3 tanede elma düşmüş hepsi ezgi ablanın kafasına Big GrinBig Grin
Ara
kronik
alemsınız arkadaslar yaaSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum