:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun çirkinlerinden Çirkinliğine dair İtiraflar :)
GCLRNFNS

yargıç...

- Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler..

canat..:

- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler..

pckopat..

Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde"lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti

manesia..

Amcam "olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum" demiş..bunu elektrikli sandalyede infaz edilecegi sirada soylemiş..

serseri....

Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi..

kupakısı...

Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim.. "annemi bulabilecek miyiz?" diye sordugumda bana "bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var" demişti..

yıldız gözlüm..

- Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam da "bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin" diye cevap yazmişti"

çikita muz...

Gecenlerde doktoruma gittim, "her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?" dedim.. Doktor "bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok" dedi...Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi".
Ara
CaNaT
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
canat..:

- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler..

dehşet-ül vahset yaws Big GrinBig GrinBig Grin ben bu kadar iğrençmiyim Big Grin
Ara
AfrâsyâB
çikita muz...

Gecenlerde doktoruma gittim, "her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor, acaba neyim var?" dedim.. Doktor "bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok" dedi...Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi".

çirkin insan yoktur az viski vardır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
aMyLee
ati abi bn niee yokum burdaa

Big Grin Big Grin

haLbuki forumn en cirkini bnimm

Big Grin
Ara
YARGIÇ
Bu forumun en çirkin olduğum en başta olmamla tescillenmiş olduBig GrinSağol Ati abiBig GrinBitanesinBig Grin
Ara
aMyLee
yaa bn yokumm burdaa ati abi küstmm sanaa :pisik:

1.Lik bnimm oLmaLıydıı Big Grin
Ara
aMyLee
yıLmaz haketmioo birinciLii bn hakediyorumm
Ara
YARGIÇ
Kıskanç :pisik: birincilik benim hakkımdı ben aldım:pisik:Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
Alıntı:[b][i]manesia..

Amcam "olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum" demiş..bunu elektrikli sandalyede infaz edilecegi sirada soylemiş..
[/b][/i]

bu bana uygun değilBig Grin
daha müzip bişey olmalıydı:yikildim:
Ara
deli_sevdam
tşkler güzeldi.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ErkekLerin Agzından İtirafLar.. Böcük 7 662 12-08-2007, Saat: 06:04 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü: