:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şifreli Bilgisayara Kolayca Girme
play-54
1-ADMİNE NEDEN şİFRE kOYUYONKI,baska kulalanıcı kullan,
2- BASKA KULLANICIYLA OTURUM AÇ,
3-HADİ DİYELİM UNUTTUN SİFREYİ,HDD Yİ BAŞKA PC YE BAÄžLA c\Documents and Settings\Administaror aç ama tabıkı erısım engellendi hatası verecektir sağ tık özellk.guvenlik ordan hatayı kaldır o ğc nin kullanıcı adını falan yaz o zaman hdd deki admine girebilecesin ordaki desktop-belgeler fln sana ne lazımsa ya şifresini bıldığın kullanıcıya copy. bu kdr...
Donanımcını Bunları Bilmesi Lazım (Bende Yazılımcıyım Bu Arada)WinkWinkWinkBig Grin
Ara
MorciveT
Smile

1. Administratöre şifre koyulur, çünkü bu kullanıcu hesabı ile bütün kullanıcıları kontrol edebilirsin...
2. Başka kullanıcı açıp ne yapcam, ben tek oturum kullanmak istiyorum.
3. Yazılımcının daha basit bir yolu olmalı diye biliyordum, hirensi tavsiye ederim Smile Ek olarak güvenlik ve kaldırma dedin değil mi? Smile

Ha bir de diyelim ki notebookun 1 yıl garantisi daha var ve ben hdd yi sökemem, ne yapcaz ? Big Grin
Ara
play-54
admine şifre koymana gerek yoq kendi açtıgın bi hesabı pc yoneci hesap turune gecırırsın olur biter. madem unutun dediiim gibi hdd yi çıkar baska makınaya bağla ole hallet.notebookun garantisi varsa gotur garantısıne orada yapsınlar
Ara
aKMeL
format at Big Grin
play-54
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:format at Big Grin

Önemli Olan FOrmat Atmak DeÄžil Bilgisayarı Hayata BağlamakBig Grin
iÇİNDE bİlGi OlDuÄžuNu hAtIrLAtIrImBig Grin
Ara
soyle
mesut yolu var Pc miz açılınca.Parolayı istiyor.Hemen 2 kere Esc ye basıyoruz.Sonra ctrl+alt+delete ye basıyoruz.karşımıza bi sayfa geliyor.oraya kullanıcı adına \'\'ADMINISTRATOR\'\' yazıyoruz.şifre yerini boş bırakıyoruz ve pc ye giriyoruz bunu bi dene bazen ise yarıyo
Ara
djseninim
ya ama bu yok bilgisayara zarar eriyo abim sürekli şifre koyuyodu bende kırıyodum kaç kes tamire gitti allah bilirBig Grin
Ara
play-54
gelen sayfaya admin yazacnm ama admindede şifre var dio 1 pc de 1 tanbe administrator olduğunu hatırlatırım...
Ara
By LaNeTh
aman kardeş naaaptın yhaa hackerlar çogalacakk şimdii SmileSmileSmile
Ara
play-54
By LaNeTh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman kardeş naaaptın yhaa hackerlar çogalacakk şimdii SmileSmileSmile

kardeş bu sadece bi yöntem isteyene hack derside veririz anadınmıı Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanımlı Bilgisayara Şifre Koyma Bilgisayara Şifre Koyma «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 0 496 08-20-2010, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: «|ŜŧāŕśÃ—ĩň×My×ęy&#28
  Bilgisayara Sızmak play-54 0 952 01-29-2008, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: play-54
  Rapidshare'den kolayca indirmenizi sa?layan bir program agirdelikanli 1 473 11-21-2006, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 02:00 PM