:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şifreli Bilgisayara Kolayca Girme
play-54
Arkadaşlar biliyorum hepiniz biliyorsunuz ama ben yinede bilmeyen arkadaşlar için söyliyeyim dedim..!

Arkadaşlar bilgisayarda şifremi_?Bilgisayar açılırken F10'a basıyoruz karşımıza Güvenli Mod-Ağ Desteği İle Güvenli Mod v.s Seçenekler geliyor burdan güvenli modu seçiyoruz.(en üstteki) ve Ve Bilgisayarı Administratör- Kullanıcısı ile açıyoruz..!Sonrada sırası İla BAŞLAT-AYARLAR-DENETİM AMSASI-KULLANICI HESAPLARI'nı seçiyoruz burada sifreli olan kullanıcıya geli şifreyi kaldırıyoruz.Ve artık Bilgisayarı Eskisi Gibi Şifresiz AçılıyorConfusedirit:..!

:! [Belki Bir Faydası Olur]:!
Ara
bilendost54
saol kardeş ben bilmiyordum işime yarayacak tşk.
Ara
YaSaK_AsK
biliyodum ama genede chook saol
Ara
play-54
rica ederim
Ara
play-54
bilmeyenlere bi yarrı olur ınsalah
Ara
piko
evet sgenede saoll
Ara
BiRiciGim
anliyamadim cünkü bende almanca ama neyse sagol genedeSmile
Ara
MorciveT
Peki dostum Smile

Ben Notebook kullanıyorum, bios şifresi koydum + xp şifremde dahil... Nasıl açabilirim bilgisayarımı ? Şifreleri nasıl kırabilirim Tongue
Ara
play-54
pc şifresini yukarıdaki taktiği uygula
bios şifresini açmak içinde pc nin içini açıp bios pilini çıkartıp tekrar takman lazım
gerisi sana kalmış bişe artık güvenipte pc nın ıcını açabilirsen tabi
pc nin netten bios update driver'ını indir biosu güncelle öylede olabilir bios şifresi
hem sen pc ye şifre koydum dedim kıacam dedim kendi koydugun şifreni bilmiyormusun sen!!!!
Ara
MorciveT
SmileSmileSmile Ben Bilgisayar Donanımcısıyım.

Hadi Administrator'e koyulan şifre unutuldu diyelim, ozaman nasıl açabiliriz ? Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanımlı Bilgisayara Şifre Koyma Bilgisayara Şifre Koyma «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 0 496 08-20-2010, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: «|ŜŧāŕśÃ—ĩň×My×ęy&#28
  Bilgisayara Sızmak play-54 0 952 01-29-2008, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: play-54
  Rapidshare'den kolayca indirmenizi sa?layan bir program agirdelikanli 1 473 11-21-2006, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:15 PM