:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başörtüsü takanlar ve başörtüsüne takanlar...
aKMeL
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yurdumuz bir; hepsi bir bütün. Anadolu su; Batısı, Doğusu, Kuzeyi, Güneyi....
Bizler tek bir toprakta yaşıyor, tek bir toprakta nefes alıyoruz. Türkiye haritasına lütfen bir defa daha bak; orda her yer bir bütünnn. Ve bu topraklarda sadece Anadolu lu değil; Doğusundan Batısına, Kzeyinden Güneyine her bir vatan evladı canını-kanını verdi ve her zaman vermeye hazır....
bu ülkeyi kimsenin böldüğü yok lafı nerenden anlıyosun anlamış değilim anadolu deyince senin aklına hangi yerler geliyor sen ilk önce git anadolu neresi ona bak bu ülkede bir çok sorun vardır sadece örtünme sorunu değil işsizlik eğitim vs bunalrın hepsi yavaş yavaş geride kalacak chpliler ise ülkeyi nasıl karıştıralım hesabında olacak
aKMeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım nerde ezberLedin bunLarı,ben gerici dedim bunu niye dindarLığa bağLıyorsun ki,gerici oLmasından kastım,açık görüşLü oLmadığı ve iLeriyi göremiyo oLduğundandı.bu yüzden papağan modundan cıkıp duyduklarımız tekrarlıycagımıza,baykuş moduna girip de azcık düşünsek daha iyi oLur.

LafLarına dikkat et beni kimseye benzetemezsin,Elinde kanıt yokken de kimseyı suclayamazsın.Demişsin yha 400 vekiL ezici cogunluk dıye,o 400 vekılın 300 den fazlasının hakkında sorusturma davası var bılmıo musun bunu _?

Başbakan'ın damadı Berat Albayrak'ın, 29 yaşında bir büyük şirketler grubunun genel müdürü olduğunu...

Bu şirketin; Samsun-Ceyhan boru hattını ihalesiz aldığını...

Daha birçok büyük işe el atmışken; şirketin ayrıca bir elinin de Kuzey Irak'a uzandığını...

Kuzey Irak'ta 350 dönüm üzerine Kürdistan Yurtseverler Birliği Karargáhı'nı da bu şirketin yaptığını biLmiyor musun _?

Bana Chp dönemınde battıgını soyLeyecegın bir tane banka yok,ama ben sana akp dönemınde satılanları soyleyebılırım.Ve yıne soyleyebılırım kı 40 senede olusan dıs borcun 2 katını 4 senede chp borclanmadı dısarıya.Ayrıca işçiye emekLiye %5 zam yapıp patatese sogana vergıyı de Chp koymadı.Esekten vergıyı hıc duymadım,ama eger alınsaydı,tayıbın oglu yurt dısında vergı parası yıyo olmazdı da,vatanında askere gıderdı.

Başbakana kıyak yapanLarın aLdığı ödüLLer

*Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın, ses sanatçısı Sevim Tanürek 'e otomobiliyle çarparak ölümüne neden olan oğlu Burak Erdoğan için "tamamen kusursuz" raporu vererek beraatini sağlayan Adli Tıp Trafik İhtisas Dairesi Başkanı Eyüp Çakmak, Türkiye Denizcilik İşletmeleri 'ne (TDİ) Genel Müdür Yardomcısı olarak atandı. (21.10.2004)

*Aydın doğan medya yoLuyLa sonsuz destek verdi ve devLete oLan 650 miLyar doLarLık borcunun yarısı siLindi.

Bana türban konusuyLa geL,istediğini söyLe ama karşıma geçip de tonLarca yoLszLugunu bıLdıgım bır partıyı savunma.

yazdıklarının neresinde yolsuzluk var bi kaç yerde oğlunu damadına yardım etmekle suçlamışsın sen başbakan olsan oğluna damadına yardım etmezmisin etmeme diyen varsa yalan söyler zaten bende o koltukta olsam oğluma damadıma yardım ederim sende edersin bazı şeylere objektif oalrak bakalım siyaseti bi insan ne için yapar ilk başta kendisini kariyerini ailesini düşünür böle yerlere kolay gelinmez sonunda idam oslada davasından vazgeçmez adnan menderes örneği gibi
BeSeBiH-Mask
Sevgi birşey yazma yazdıgı son mesajda kendısıyLe çeLişiyor zaten,biliyorum zor duruosun ama tut kendini,bekLe bakaLım mesajıma nasıL cevap verecek Smile
Ara
BeSeBiH-Mask
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazdıklarının neresinde yolsuzluk var bi kaç yerde oğlunu damadına yardım etmekle suçlamışsın sen başbakan olsan oğluna damadına yardım etmezmisin etmeme diyen varsa yalan söyler zaten bende o koltukta olsam oğluma damadıma yardım ederim sende edersin bazı şeylere objektif oalrak bakalım siyaseti bi insan ne için yapar ilk başta kendisini kariyerini ailesini düşünür böle yerlere kolay gelinmez sonunda idam oslada davasından vazgeçmez adnan menderes örneği gibi

Her renk yazılımında bır soru var,neden işine geleni cevaplıosun devam et beklıorum Smile yenılerını de hazırlıorum ak partı yolsuzluklarıymıs.300 mılletvekılınının sorusturma davası var yazmısım oraya ona nıe cevap vermıosun
Ara
aKMeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:*Aydın doğan medya yoLuyLa sonsuz destek verdi ve devLete oLan 650 miLyar doLarLık borcunun yarısı siLindi.

ya silindi ama hergün akp ye karşı doğan yayın kuruluşlarında bir yayın sergileniyor niye acaba aydın doğanın diğer yarı borcunuda silsin diyemi tehditler savuruyor istese tayip erdoğan uzanlar gibi doğan holdingide bir kalemle silerdi ama hepsi yavaş yavaş olacak şeyler doğan holding türkiyenin medyası hemen hemen ve bazı işlerin yürümesi içinde doğan holdinge ihtiyacı var işte siyaset bu
aKMeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her renk yazılımında bır soru var,neden işine geleni cevaplıosun devam et beklıorum Smile yenılerını de hazırlıorum ak partı yolsuzluklarıymıs.300 mılletvekılınının sorusturma davası var yazmısım oraya ona nıe cevap vermıosun
300 milletvekilinin hangi soruşturma içerisinde olduğunu bende biliyorum merak etme ksıa bir örnek şuanda cumhurbaşkanımız yargılandığı taktirde birr çok suçtan yargılanacağınıda biliyorum ama o suçların ne olduğunu sen bilmiyorsun galiba
BeSeBiH-Mask
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya silindi ama hergün akp ye karşı doğan yayın kuruluşlarında bir yayın sergileniyor niye acaba aydın doğanın diğer yarı borcunuda silsin diyemi tehditler savuruyor istese tayip erdoğan uzanlar gibi doğan holdingide bir kalemle silerdi ama hepsi yavaş yavaş olacak şeyler doğan holding türkiyenin medyası hemen hemen ve bazı işlerin yürümesi içinde doğan holdinge ihtiyacı var işte siyaset bu

[COLOR="DarkRed"]Aydın doğanın maşa oLduğunu,başbakanın da oynadıgını,onu kukla gıbı oynatarak mıllete ızlettıgını kabul edıosun yanı.ok buna baska bısı sölemem burdan cevabımı aldım Smile

o zaman su sorumLa devam edeLim,adLi tıptan deniz işLetmeLerine nasıL atama yapıLabiLir.[/COLOR]
Ara
aKMeL
Kayıp trilyon sorgusu

CHP'den Kanaltürk'e aktarılan 4 trilyon liranın akıbetini araştıran Maliye, paranın büyük kısmını faturalandırılmadığını ve aradaki tutarın defterlere yansıtılmadığını tespit etti. CHP de, ödediği kadar hizmet aldığını ispatlayamazsa kapatılma riski taşıyor

ANKARA

CHP'nin kasasından Kanaltürk Televizyonu'na aktarılan para, CHP'yi kapatılma tehlikesi ile yüzyüze getirdi. CHP'nin Kanaltürk'e 2004 ve 2005'te toplam 4 milyon 102 bin YTL ödemede bulunduğu, ancak CHP adına sadece 2005'te 1 milyon 180 bin YTL tutarlı 1 adet fatura düzenlediği tespit edildi. Geri kalan tutarsa kanalın 2005 açılış kayıtlarında yer almadı. “CHP'den alınan avans” olarak kayıtlara geçen para karşılığında CHP'nin de hizmet aldığını ispatlaması gerekiyor. Kanaltürk Televizyonu'nun hesabında CHP'nin 2005'te fatura kestiği 1 milyon 180 bin YTL'yi tespit eden vergi uzmanları, CHP'nin bunu Anayasa Mahkemesi'ne bildirdiği hesaplar arasında gösterip göstermediğini ve diğer ödemelerin ne surette yapıldığını tespit etmeye çalışıyor. CHP tarafından Kanaltürk'e verilen 4 milyon 102 bin YTL'yle ilgili gelişmelerin araştırılması için Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hukuki süreç başlatıldı. Bu sebeple Anayasa Mahkemesi ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Maliye, CHP tarafından Kanaltürk'e verilen paraların mahiyetinin araştırılması ve bu paraların CHP'nin kayıtlarında yer alıp almadığının tespit edilmesini istedi.

PARTİ KAPATILABİLİR

Bu kapsamda yapılan denetimde, "Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkında Kanun"un 29. maddesi uyarınca CHP'nin Kanaltürk'ün gizli ortağı olup olmadığı araştırılacak. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın araştırması sonucu eğer ortaklık kanıtlanırsa CHP'nin kapatılmasına varan işlem yapılabilecek. Bu durumun CHP ile kanal arasında gizli bir ortaklık ihtimalini akla getirdiğini savunan Maliye'nin inceleme elemanları, araştırma istedi. CHP'nin söz konusu yardımları Siyasi Partiler Kanunu'na aykırı olarak yıllık hesaplarında göstermediği kanıtlanırsa, bu işlem suç kapsamına gireceğinden Anayasa Mahkemesi tarafından partinin defterleri de incelenecek. Daha sonra CHP'nin kapatılması istemiyle dava açılabilecek. Tuncay Özkan'ın da daha önce iddia ettiği gibi CHP adına kesilen faturanın sahte fahtura olduğu kanıtlanırsa Kanaltürk yetkilileri hakkında sahte fatura düzenlemek suçundan, CHP yöneticileri için ise sahte fatura kullanma suçundan yasal takibata geçilecek. Böyle bir durumda CHP'nin seçimlere katılması da riskli hale gelebilir.

al sana yolsuzluk yani böel şeyler bütün partielr için söylenir önemli olan icraatlardır şu anda telekom özelleşmeseydi hangimiz internete girecektik kimin evinde internet oalcaktı
aKMeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aydın doğanın maşa oLduğunu,başbakanın da oynadıgını,onu kukla gıbı oynatarak mıllete ızlettıgını kabul edıosun yanı.ok buna baska bısı sölemem burdan cevabımı aldım Smile

o zaman su sorumLa devam edeLim,adLi tıptan deniz işLetmeLerine nasıL atama yapıLabiLir.
ya benim anlattığım senin anlamak istediğinle çelişiyor bu son dediğini bende kınıyorum ama işin içini bilmek gerekir çünkü iki gün önce şırıngalı sapığı bile kısa etek düşmanı yaptılar bu medyadan herşeyi beklerim
BeSeBiH-Mask
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kayıp trilyon sorgusu

CHP'den Kanaltürk'e aktarılan 4 trilyon liranın akıbetini araştıran Maliye, paranın büyük kısmını faturalandırılmadığını ve aradaki tutarın defterlere yansıtılmadığını tespit etti. CHP de, ödediği kadar hizmet aldığını ispatlayamazsa kapatılma riski taşıyor

ANKARA

CHP'nin kasasından Kanaltürk Televizyonu'na aktarılan para, CHP'yi kapatılma tehlikesi ile yüzyüze getirdi. CHP'nin Kanaltürk'e 2004 ve 2005'te toplam 4 milyon 102 bin YTL ödemede bulunduğu, ancak CHP adına sadece 2005'te 1 milyon 180 bin YTL tutarlı 1 adet fatura düzenlediği tespit edildi. Geri kalan tutarsa kanalın 2005 açılış kayıtlarında yer almadı. “CHP'den alınan avans” olarak kayıtlara geçen para karşılığında CHP'nin de hizmet aldığını ispatlaması gerekiyor. Kanaltürk Televizyonu'nun hesabında CHP'nin 2005'te fatura kestiği 1 milyon 180 bin YTL'yi tespit eden vergi uzmanları, CHP'nin bunu Anayasa Mahkemesi'ne bildirdiği hesaplar arasında gösterip göstermediğini ve diğer ödemelerin ne surette yapıldığını tespit etmeye çalışıyor. CHP tarafından Kanaltürk'e verilen 4 milyon 102 bin YTL'yle ilgili gelişmelerin araştırılması için Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hukuki süreç başlatıldı. Bu sebeple Anayasa Mahkemesi ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Maliye, CHP tarafından Kanaltürk'e verilen paraların mahiyetinin araştırılması ve bu paraların CHP'nin kayıtlarında yer alıp almadığının tespit edilmesini istedi.

PARTİ KAPATILABİLİR

Bu kapsamda yapılan denetimde, "Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkında Kanun"un 29. maddesi uyarınca CHP'nin Kanaltürk'ün gizli ortağı olup olmadığı araştırılacak. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın araştırması sonucu eğer ortaklık kanıtlanırsa CHP'nin kapatılmasına varan işlem yapılabilecek. Bu durumun CHP ile kanal arasında gizli bir ortaklık ihtimalini akla getirdiğini savunan Maliye'nin inceleme elemanları, araştırma istedi. CHP'nin söz konusu yardımları Siyasi Partiler Kanunu'na aykırı olarak yıllık hesaplarında göstermediği kanıtlanırsa, bu işlem suç kapsamına gireceğinden Anayasa Mahkemesi tarafından partinin defterleri de incelenecek. Daha sonra CHP'nin kapatılması istemiyle dava açılabilecek. Tuncay Özkan'ın da daha önce iddia ettiği gibi CHP adına kesilen faturanın sahte fahtura olduğu kanıtlanırsa Kanaltürk yetkilileri hakkında sahte fatura düzenlemek suçundan, CHP yöneticileri için ise sahte fatura kullanma suçundan yasal takibata geçilecek. Böyle bir durumda CHP'nin seçimlere katılması da riskli hale gelebilir.

al sana yolsuzluk yani böel şeyler bütün partielr için söylenir önemli olan icraatlardır şu anda telekom özelleşmeseydi hangimiz internete girecektik kimin evinde internet oalcaktı

Yerinde oLsam bu mesajı hemen editLerim Smile mecLis görüşmesinde gerekLi beLgeLer gösteriLerek bu haberın bır yaLanLama oLduğu ispatLandı Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başörtüsü Konusu ve Kur'an....... halukgta 0 536 01-22-2014, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: halukgta
  Başörtüsü ve kapanma... history 7 575 02-13-2008, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: cyln2520
  Başörtüsü!! Ebu-CeNDeL 7 475 10-13-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 02:56 PM