:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başörtüsü takanlar ve başörtüsüne takanlar...
(¯`•._ αѕιρяєη
Hymm yani bizler veya türbanlı kardeşlerimiz Cumhuriyet düşmanı oluoruz dimi!Arkadaşım konuyu fazla uzatmak istemiorum ama sadece şu soruyu soruyorum sana sen Müslümanmısın?Yanlış anlama bu arada inancın beni alakadar etmior eğer Müslüman'san şeriatcısındır!Ben şeriatçıyım çünkü Müslümanım!

zaten oyle goruyolar abi bizi aslinda bilmiyolarki ulkemize milletimize en ufak bir laf gelse en cok bizim canimiz yanar en cok biz uzuluruz de kimse bilmez en cok biz savunuruz milletimizide kimse bilmez biz batiya ozenmiyoruz biz kendimiziz biz muslumaniz biz seriatciyiz seriat allah yolunda yurumek demektir biz allah yolunda yuruyoruz ama nedense hor gorulen biz oluyoruz nedemis sair

Bu dava hor, bu dava öksüz, bu dava büyük! ..

biz bu davada canimizi vermeye haziriz !!!
Ara
BeSeBiH-Mask
Davana o kadar sadıksan,dünyanın fani oLduğunu da biLirsin,okuma ya o zaman,fenafiLLah oL.
Ara
Ebu-CeNDeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben senın gorusLerini kınamadım ki,burası bir forum ve açıLan konuya fikrimi yorumLadım.

Aha bi de kafir oLduk.nerden çıkarıyorsunuz böyLe şeyLeri,her şeriatçı müsLüman oLabiLir ama her müsLüman şeriatçi değiLdir.tartıştığım fikirLere bak . . .

Estağfurullah öle bir ithamda bulunmadım blunmak da benim haddime deil haşa...Ben Müslümanım dien her insan şeriatçıdır kardeşim ben Müslümanım ama şeriatçı deilim diemezsiniz çünkü;o zaman özde deil sadece sözde Müslümansınızdır..Size bu hususu tarafsız bir şekilde ve tarafsız ilahiyatçılardan araştırmanızı tavsiye ederim ki narkozla uyuşturulan beyinler,körleşmiş kalp gözleri gerçekleri görsün ve uykudan uyansın artık,yoksa bu fani dünyayı kaybettiğimiz gibi gerçek ve ebedi dünya olan Ahiretimizi de kaybetmeyelim..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
serhat abi allah senden razi olsun...
Ara
BeSeBiH-Mask
Hayır katıLmıyorum sana,her müsLümanın şeriatçı oLduğu ve şeriatçı değiLim diyenLerin müsLüman oLmadığını hatta ve hatta özde değiL sözde müsLümanLık oLduğunu söyLemek zaten müsLümanLığa aykırıdır.Kimin ne kadar müsLüman oLduğunu yüce Rabb'im den başkası biLemez.Bence daha fazLa uzatmayaLım konu çok saçma yerLere gitti.
Ara
Ebu-CeNDeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır katıLmıyorum sana,her müsLümanın şeriatçı oLduğu ve şeriatçı değiLim diyenLerin müsLüman oLmadığını hatta ve hatta özde değiL sözde müsLümanLık oLduğunu söyLemek zaten müsLümanLığa aykırıdır.Kimin ne kadar müsLüman oLduğunu yüce Rabb'im den başkası biLemez.Bence daha fazLa uzatmayaLım konu çok saçma yerLere gitti.
ü

Bende haddime deil demiştim zaten ama sadece kendimizi kandırırız sözde Müslümanlık olduğunu söylemenin Müslümanlığa aykırı olduğunu..Elbette Rabb'imden başkası bilemez kimin ne kadar gerçekten inanç sahibi olduğunu..ama bir deyim vardır görünen köy kılavuz istemez miş değerli arkadaşım..
Ara
BeSeBiH-Mask
İşte sen görebiLenin gözüyLe göremediğin için senin haddine değiL.
Ara
Ebu-CeNDeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte sen görebiLenin gözüyLe göremediğin için senin haddine değiL.

Bence biraz sakin olmalısın vede sözlerinin nerelere gittiğini yazmadan önce bir düşün istersen!Ne demek yani sen görebiliomusun?
Ara
BeSeBiH-Mask
[COLOR="DarkRed"]Senin göremediğini söyLüyor oLmam benim görebiLdiğim anLamına geLmez ki,niye saptırıosun.ben görebiLiyorum ya da senden daha iyi goruyorum ya da buna benzer birşey söyLedim mi _? HAYIR.

görünen köy kLavuz istemez diyorsun.bu ne demek ALLah aşkına >> ben görüyorum kLavuza gerek yok demek değiL mi.Burdaki kLavuz ne oLuyo acaba.Ben de buna karşı söyLüyorum ki görebiLenin gözüyLe kimse göremez.

[/COLOR]
Ara
ÐŽeşaren
İslam;sevgi ve hoşgörü dinidir...

Sitemizin islam bölümündesiniz birbiriniz ile fikirleriniz paylaşmanız çok güzel olacaktır ancak kırıcılık ve tartışma istemiyorum dinimizin gereklerine ve sitemizin kurallarına uyup, kırıcı olmamaya dikkat edelim ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başörtüsü Konusu ve Kur'an....... halukgta 0 531 01-22-2014, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: halukgta
  Başörtüsü ve kapanma... history 7 569 02-13-2008, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: cyln2520
  Başörtüsü!! Ebu-CeNDeL 7 463 10-13-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:19 AM