:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başörtüsü takanlar ve başörtüsüne takanlar...
Shrewish
Gelelim para üstündeki resim olayına , ya buda İnönünün hatası olsun, Bedava dağıtılan ders kitaplarındaki Akp ve R.Tayyip Erdoğanın resmi gibi.
İnönü Atatürk tarafından son dönemLerinde uzakLaştırıLan bir Liderdi. Şef oLduktann sonra sadece paranın üzerindeki değiL heryerdeki Ata resimlerini kaLdırarak kendi resimLerini astırdı. Devlet daireLerindeki tüm Atatürk resimlerini
GeçenLerde tarihini tam hatırLamıyorum Tarihçi Murat Bardakçı bir tarihi gerçeği gün yüzüne çıkardı (Sabah gazetesi)
İnönü Atatürk öLdükten hemen birkaç gün sonra yani cenazesi kaLdırıLmadan DoLmabahçe sarayında buLunun ATATÜRK HeykeLİni kaLdırmış. Murat bardakçı bunu hiç bir ihtiLafa yer vermeyecek şekiLde kanıtladı. İnönü'nün Atatürk hayranLığı

CHP nin Türkiye'yi nasıL batırdığı ise çok uzun bir konudur rahatça anLatırım ama burası uygun yer değiL.
Ara
BeSeBiH-Mask
Saucy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelelim para üstündeki resim olayına , ya buda İnönünün hatası olsun, Bedava dağıtılan ders kitaplarındaki Akp ve R.Tayyip Erdoğanın resmi gibi.
İnönü Atatürk tarafından son dönemLerinde uzakLaştırıLan bir Liderdi. Şef oLduktann sonra sadece paranın üzerindeki değiL heryerdeki Ata resimlerini kaLdırarak kendi resimLerini astırdı. Devlet daireLerindeki tüm Atatürk resimlerini
GeçenLerde tarihini tam hatırLamıyorum Tarihçi Murat Bardakçı bir tarihi gerçeği gün yüzüne çıkardı (Sabah gazetesi)
İnönü Atatürk öLdükten hemen birkaç gün sonra yani cenazesi kaLdırıLmadan DoLmabahçe sarayında buLunun ATATÜRK HeykeLİni kaLdırmış. Murat bardakçı bunu hiç bir ihtiLafa yer vermeyecek şekiLde kanıtladı. İnönü'nün Atatürk hayranLığı

CHP nin Türkiye'yi nasıL batırdığı ise çok uzun bir konudur rahatça anLatırım ama burası uygun yer değiL.

Hayatımın %50 si siyasetLe geçiyor vakit ayırabiLirim bana anLat Lütfen,ama kanıtLarınLa geL,bekLiyorum.Pm atarsın msn veririm.
Ara
Ebu-CeNDeL
Konuya duyarlılığınız için ve de manevi bir sıkıntıyı siyasete alet ettiğiniz için!!!hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...LÜTFEN BU KONUYA ARTIK HİÇ BİR YORUMUNUZU PAYLAŞMAYIN!!!eminim ki Mustafa Kemal sizleri böyle görseydi ''gençler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır''sözünü söylerken bir defa değil binlerce kez düşünürdü!!

...Lütfen artık kimse bişi yazmasın konu kilitlenecek zaten....
...Sevgilerle...
Ara
history

Ben siyasetten anlamam, benim gibi diğer arkadaşlarımda merak ediyorlardır. Sizin gibi bir SİYASET BİLİMCİ ışığında aydınlanmak isteriz lütfen bizi mahrum bırakmayınız.
Kısa kısa yazın , sabırsızlıkla ve ilgiyle bekliyoruz....Kronolojik olursa sevinirim,algılamak kolay olur...Saygıyla :?? saucy arkadaşım....
Ara
ÐŽeşaren
Hala bu konu hakkinda hiç kimse tartışmadan bıkmıyor, bıkmayacakda ..

Konu dışından çıktığı için ve siyasi tartışmalara kadar girdiğinden dolayı kilitlenmiştir.
Ara
YARGIÇ
Bu konu hakkında herkese çok şey söylerdim ancak hiç kimseye birşey söylemiyorum.

Sadece;

Yapmış olduğum bilmem kaçıncı UYARI yı dikkate almayıp konuyu saptıran ve farklı mercilere kayıp forum içerisinde huzursuzluk yaratan arkadaşlar birer hafta süre ile forumdan uzaklaştırılmıştır.Konunun tekerrüründe ceza süresiz olacaktır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başörtüsü Konusu ve Kur'an....... halukgta 0 531 01-22-2014, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: halukgta
  Başörtüsü ve kapanma... history 7 569 02-13-2008, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: cyln2520
  Başörtüsü!! Ebu-CeNDeL 7 463 10-13-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:31 PM