:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ister inanin ister inanmayin bugun bizi hocayi cin carpti !!!
AfrâsyâB
abla o hocaya sorsana ne kullanıyomuş bende denicem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Kolay bişey değil. İnanması güç şeyler bunlar. Ama olabiliyor işte...

Tşkler bu paylaşım için...
Ara
HIÇKIRIK
olabilir canım ya allah yardımcın olsun dua ette hoca bir daha sınıfa gelmesin
gelirse sizin sonunuz olurBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kara ölümmmmm:boo:boo:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
kizim ne tuhaf biseysin ya hoca sinifa gelmesin dio bugun bide onla dersimiz var ust uste iki saat hemde Big Grin tabi hastaneden ciktiysa cikmladiysa ders bos ben atlattim da darisi hocanin basina tum okul calkalanio bilmem nasil bas edecek valla dun evdekilere anlattimda diolarki hocaya sonunda kafayi bozdurduk demionuzda bide utanmadan adama iftira atip cin carpti dionuz siz cinden betersiniz dio Big Grin
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kizim ne tuhaf biseysin ya hoca sinifa gelmesin dio bugun bide onla dersimiz var ust uste iki saat hemde Big Grin tabi hastaneden ciktiysa cikmladiysa ders bos ben atlattim da darisi hocanin basina tum okul calkalanio bilmem nasil bas edecek valla dun evdekilere anlattimda diolarki hocaya sonunda kafayi bozdurduk demionuzda bide utanmadan adama iftira atip cin carpti dionuz siz cinden betersiniz dio Big Grin

Ben suna ınanıyorum kı Hoca saglam Artık sızden kurtulmak ıcın adam dleı rolune yatıyo.. hanı tayınm almak ıcın adam cıncarğtı feşlan yapıyo kesın sız adamı bunlattınız adamda böle bısye ıstıyo Zaten bı sınıfta ezguı sen varsan kesın ben ınanırım hoca kafayı yer..Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
nie nen naptim ben simdiye kadar hanginizi delirttim aaaa Big Grin
yok sersi valla hoca harbi harbi nakavt oldu Big Grin
Ara
adyge55
bence normal hocanın böle öğrencileri olursa delirir tabi Allah tüm hocaları böle öğrencilerden korusun Big Grin
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie nen naptim ben simdiye kadar hanginizi delirttim aaaa Big Grin
yok sersi valla hoca harbi harbi nakavt oldu Big Grin

Valla saymaya baslasam .Ömrum yetmez..........ama yavas yavas sayım .

1 Pembe : kız buraya ılk geldıgınde ne kadar tatlı sekermı seker cok hos bı kızdı.. sen kızı delırttın cadalosun tekıne dondu.....Big GrinBig GrinBig Grin:

2 Adem ..: adamı bısendeır tanıyom.. cocuk artık senden korkusuna sesını cıkaramıyo uykulaır kacıyo sayıklamaya basladıBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin

3 Cıkıta muz..: cok ıyı bı cocuktu sneınle konusmaya basladıgından berı ..bı haller oldu..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

5798 .. Ben : Artık foruma gıremıoyom korkumdan Bısey yaparsın dıye dıken ustunde dolanıyorum Pembeyle rahat bıle konusamıyoruz...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin

Yeterlımı ?Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bak sersi getirtme beni oruya bi elde oklava bi elde terlik Big Grin bikere gokhanla biz forumdan oncede konusuooduk ki ben cagirdim onu foruma
ayrica pembeyle nerdeyse 4 senedir arkadasiz ve hala gayet normal
ademde korksun tabi azcik iyidir Big Grin
sana gelince sen pskopatsin ondan ole :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bak sersi getirtme beni oruya bi elde oklava bi elde terlik Big Grin bikere gokhanla biz forumdan oncede konusuooduk ki ben cagirdim onu foruma
ayrica pembeyle nerdeyse 4 senedir arkadasiz ve hala gayet normal
ademde korksun tabi azcik iyidir Big Grin
sana gelince sen pskopatsin ondan ole :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ister inan ister inanma soyle 1 417 03-31-2022, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Böyle bir Ofiste çalışmak ister misiniz ? ÐŽeşaren 1 456 09-29-2009, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: Qetesh
  Bu Araba'ya Binmek Yürek Ister ! My_LiFe 9 501 05-24-2009, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Tek keliime ıle google ters duz etmek ıster mısınız ??? pizdatavoyemami 6 619 09-03-2007, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Kim Bu Restoran'da Yemek Yemek ister soyle 10 1,147 07-11-2007, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ramco_06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:18 PM