:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ister inanin ister inanmayin bugun bizi hocayi cin carpti !!!
(¯`•._ αѕιρяєη
Arkadaslar anlatmasam catlardim bugun turkiye saatiyle 4.15 gece derse girdim sinifa ciktigimiz zaman once hoca ayakta robot gibi durup hemize tuhaf tuhaf bakti daha sonra ders anlatmaya basladi bazi konusmalari cok sacmaydi biz once girgira aldik saka yapio sandik mesela bir arkadasin yanina geldi ve bu klasor nie sari die sordu cocukta cunki sari hocam dedi sonra klasorun icindeki kagitlara bakti bu kagitlari kim verdi size dedi siz verdiniz hocam dedi sonra cocuga bes dk hic gozunu ayirmadan bakti ama bakislari cok tuhafti urktuk hepimiz daha sonra baska bi arkadas parmak kaldirdi neden parmak kaldiriyosun cok ayip dedi daha sonra oldugu yerde kaldi ve bi arkadasa en az yine bes dk hic durmadan bakti sonra kosarak tahtaya gitti ve " seytan cehennemin icinde " yazdi hepimiz cok urktuk arkadasin biri hocam mudure gidebilirmiyim dedi hoca ben sizinle konusmam sadece gokte yasayanlarla konusurum dedi ve cocuga cok kotu bakti hepimiz kosarak siniftan ciktik ve mudurun yanina gittik olanlari anlattik ambulans cagirdi ve bizim matematikciyi hastaneye kaldirdilar hala soktayim etkisinden kurtulamadim adamin bakislari aklimdan cikmiyo delirecek gibi oluyorum neden beni bulurki boyle seyler :S
Ara
riukeen
çok ilginç Big Grin
Ara
CaNaT
harbiden de bütün enteresan şeyler seni buluyor yahuu geçmiş olsun hepinize
hocanızada acil şifalar
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekur ederim canat abi valla soku uzerimden atamadim ole korkunctuki adam resmen delirdi ya :S
Ara
ZeNabiN
Allah yardımcısı olsun . zor. yaa sen böyle etkilendin ya içine giren hoca . sonra neler hisseder Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
valla bilmiyorum dusunsenize adam musluman bile degil ama birden cehennem seytan demeye basladi cok kotu hissettim kendimi ya Sad
Ara
aMyLee
inanırım çümki gerçekten cin die biişyy varr Kuran-ı kerimde biLe ayeti varr
artı duası
yaa şimdi bnde burda korktum yaa :S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya sorma leylacim ben kafalari yedim ki bunun gercek sahidiyim cunki oturdugumuz evde cok degisik seyler oluyodu simdi burda anlatmak istemiyorum ama resmen pskolojimiz bozulmustu ya simdi bide bu olayla karsilasinca bende pskoloji diye bisey kalmadi :S
Ara
ѕqρα кJмя
béLki adam satanist oldu Tongue
Ara
speedy_girl
cİdd€N tUaF MI$ YHa ... İn$ atLAtırsın arkim ... :--/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ister inan ister inanma soyle 1 417 03-31-2022, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Böyle bir Ofiste çalışmak ister misiniz ? ÐŽeşaren 1 456 09-29-2009, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: Qetesh
  Bu Araba'ya Binmek Yürek Ister ! My_LiFe 9 501 05-24-2009, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Tek keliime ıle google ters duz etmek ıster mısınız ??? pizdatavoyemami 6 619 09-03-2007, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Kim Bu Restoran'da Yemek Yemek ister soyle 10 1,147 07-11-2007, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ramco_06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:39 PM