:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
EndLess
Puhahahaha ercan abı san dosyamı yok bırak sunun dosyalaırnı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin baska dosyalı kız buluruz ÇBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Puhahahaha ercan abı san dosyamı yok bırak sunun dosyalaırnı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin baska dosyalı kız buluruz ÇBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

dimi la bak gidiyorum gulssen baska dosyali birini bulcaklar bana ona gore Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
napalım kısmet Allah gönlüne göre dosya versin Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napalım kısmet Allah gönlüne göre dosya versin Big GrinBig Grin

iyi sende dosyalarinin tursunu kur o zaman hih Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
olur Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
olsun bakalim arkadaslar ben birakiyorum dosya mosya umurumda degil
sizin olsun dosyalarda Big Grin ben koyume donuyorum Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
Big GrinBig Grin azmin zaferii Big Grin kurtulduk Big Grin
Ara
EndLess
Gulsen abla bırak yaw su ercan abıyı ......... Sana abska dosya talıbı ınsan mı yok bırak gıtsın ..gıden kendı kaybederBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hem dosya tursusuda ıyı oluyomus duyduguma göre DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin azmin zaferii Big Grin kurtulduk Big Grin

cok pisman olacaksin coookkk Big Grin
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gulsen abla bırak yaw su ercan abıyı ......... Sana abska dosya talıbı ınsan mı yok bırak gıtsın ..gıden kendı kaybederBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hem dosya tursusuda ıyı oluyomus duyduguma göre DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bunu senden beklemezdim bea yikildim :S Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 895 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 590 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 772 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 903 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 668 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 04:37 AM