:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda Duygusuz..
BiRiciGim
ya öyle iste sebebini yokarda acikladim artik onlar istesezede ben istemiyorum onlar benden daha önce üyeydi onlarin huzurunda bozmayim zaten artik netende birsey anlamiyorum bosver en iysii bu üzme sen kendini.
Ara
Firari Fırtına
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:firari firtina canim seni cok seviyom yapma böyle ne olur en dogrusu bu bu sefer kesin kararliyim gidicem .

O zaman buyur git .....

Yüreğinden duygusuzu koparda git ......

Hiç bir gönül , hiç bir gönül için kırılıp üzülüp terkeylemez diyarı . Kalmak erdemlilikdir . Yeri dar olan gider elbette SadSad

Son sözüm budur .....

Sevg ...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
benCe abartilicak birsey yasamadin ama sen iLLada gidicem diosan gidersin tabi kimsenin israriyla kalmazsin eger gitmeyi koymussan aklina.. ama tabi gitmeni istemeyiz ama gercekten sen rahatsiz oluyorsun en dogrusu gitmen yanlis anlama sakin seni dusundugumden diom Wink
Ara
ѕqρα кJмя
helal olsun,

sende et hakkını helal (:

görüşmek üzere,diğer forum yaşantında v hayatında mutluluklar
Ara
AfrâsyâB
reklam kokan hareketler....
Ara
BiRiciGim
yasamaktan filan degil artik istemiyorum o kadar nete hic girmicegim sagol mert sende hakini helal el diger forum filanda yok simdiye kadar yazan arkadaslarda tsk firari firtina yarin girmicem hic zaten merak etme bu aksam 7 den sonra girmicem o zaman yazarim zaten bu son sözüm diye merak etmeyin gidicem
Ara
ÐŽeşaren
Bir takım tadsız olaylar oldu, olabilir de ..Sen herşeyin en iyisi bilirsin Azra'm ..

Yinede büyük konuşmamak gerek, ne olur ne olmaz ..değilmi ..

Hakkında herşeyin hayırlısı olsun Güzelim ..
Ara
BiRiciGim
yok büyük konusuyom ve gidiyom buda son sözüm hoscakalin arkadaslar güle güle size iyi forumlar dillerim tekrardan allaha emanet olun güle güleSmile
Ara
chatlaq
ßu nee yaa Azraaa GiTmee yhaaa ßu kadar KoLay mı GiTmeK ßizi ßöyLe Hmen ßir Anda ßıraKaßiLiyoRsan iyi GüLe GüLe...Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,332 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz.Com da BuLdum... ZeNiTH 12 1,198 04-11-2022, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz.com a djseninim 12 1,007 06-08-2008, Saat: 11:21 AM
Son Yorum: djseninim
  herkese elveda!!! cilghin 5 496 11-30-2007, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: CaNaT
  tr-laz ın fermanı yazıldıı duygusuzza elveda Tr-laz 17 986 10-09-2007, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: kötü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:02 PM