:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda Duygusuz..
BiRiciGim
Evet Arkadaslar Hepinizden Özür Dillerim Ama Buraya Kadarmis..
Gidiyorum Bu Siteden Gitmeyi Inanin Hic Istemezdim Ama Öyle Gitmek Zorundayim Lütfen Kimse Israr Filan Etmezin Gecen Seferde Gitmek Istedim Ama Kaldim Ve Bu Sefer Kesin Kararliyim Lütfen Israr Filan Edilmezin Bi Elveda Demeniz Yeterli Demiyenlerinde Cani Sagi Olsun Neden Gitmin Sebebini Sorarsaniz Forumda Bazi Kisiler Hic Hosuma Gitmiyor Ben Onlari Üzüyorum Onlarda Beni.Kimsenin Üzülmemesi icin Ben Gitmeye Karar Verdim. Ve Bi Daha Hic Nete Girmicem Tek Duygusuza Filan Degil Msn Filanda Girmeyecegim Net Hayatim Bitiyor Anlicaginiz.Burdan Herkezden Özür Dilliyorum Kimin Kalpini Kirdisam Ve Kirmak Istemiyerek Kirdim Kalpleride Hepsinden Özür Dilliyorum.Bu Foruma Ilk Üye Olumda Hersey Süperdi Ilk Tanisma Bölümüne Konu Actimda Bile Herkez Karsiladi Sicak Davrandilar Hemen Aralarina Aldilar Burdaki Sicakligi Dostlugu Bask Bi Sitede Göremedim Neyse Uzatmak Istemiyorum.Hepinizi Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Kusura Bakmayin.

Kendinize Cok Ama Cok Iyi Bakin Hepinizde Alllaha Emanetsiniz..

Elveda Duygusuz.....
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kalsaydin be Big Grin ne guzel anlasioduk ama israr etmeyin demissin etmiycem yolun acik olsn Güle güle Wink
Ara
Firari Fırtına
Hakkımı Helal Etmiyorum .............

Şimgi git ..... Bumuydu dost olana dost olduğun yürek .....

Güle güle .....
Ara
HIÇKIRIK
sen kararını vermişsin ama yinede düşün burdan kolay kolay kopamassın söyliyim bir arkadaş olarak
ho$çakal ozaman ama unutma gine geliceksinSmile)
Ara
speedy_girl

GÜL€ GÜL€ ARKADA$IM ... H€R$€Y GÖNLÜNC€ OLSUN ... Smile
Ara
PCKoPaT
Gitmeni €Lßette iStemeiZ.. Ama iLLa gideCem dioRSan SeLametLeCool
Âh be.
Ara
CaNaT
N'oluyor ya bunuda nerden çıkartıyorsunuz durup dururken :S
Ara
BiRiciGim
firari firtina canim seni cok seviyom yapma böyle ne olur en dogrusu bu bu sefer kesin kararliyim gidicem penbe sagol sagolun arkadaslar konuya biraz daha yazan olsun gidicem merak etmeyin gitmemi bekliyorsunuz ama daha fazla rahatsiz etmicem sizi kurtulcaksiniz benden merak etmeyin.
Ara
AfrâsyâB
güle güle ...
Ara
speedy_girl

arkada$ım niy€ bu ısRaR ... anlamıyorum ... b€nc€ gitm€ ,gitm€k h€r$€yin çözümümüdür... s€nin s€v€nl€rl€ olmak vark€n ... s€vm€zs€n o kişi diy€ adlandırdığın ... slm ı sabah ı kesersin o kadar ... burdan gitmekde buluyorsan çözümü ... yin€ d€ s€nin kadarın ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,332 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz.Com da BuLdum... ZeNiTH 12 1,198 04-11-2022, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz.com a djseninim 12 1,007 06-08-2008, Saat: 11:21 AM
Son Yorum: djseninim
  herkese elveda!!! cilghin 5 496 11-30-2007, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: CaNaT
  tr-laz ın fermanı yazıldıı duygusuzza elveda Tr-laz 17 986 10-09-2007, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: kötü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:04 PM