:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ameliyat oluyorum
BiRiciGim
siz ama sachmalamaya basladiniz asil ben degil tamam mi!!! dua etki silldim mesajlasi yoksa surda ortaya dökseydim gökhan yüzün kalmazdi foruma bakmaya!!!! ya deliye bak basta kendin diyosun kötülere birsey olmuyormus diye ben diyincede kokuyorsunAngry allah allah yaa gidicemmi gitmicemi sana sormam sende mod oldun diye kendini birsey sanma tamam mi!! benlen böyle konusamasin ve kovmayada hic hakin yok!!! sen söylerkene iyi ama demi!! merak etme burda artik ölsemde kalmam senin gibi insanlar cok!!
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz ama sachmalamaya basladiniz asil ben degil tamam mi!!! dua etki silldim mesajlasi yoksa surda ortaya dökseydim gökhan yüzün kalmazdi foruma bakmaya!!!! ya deliye bak basta kendin diyosun kötülere birsey olmuyormus diye ben diyincede kokuyorsunAngry allah allah yaa gidicemmi gitmicemi sana sormam sende mod oldun diye kendini birsey sanma tamam mi!! benlen böyle konusamasin ve kovmayada hic hakin yok!!! sen söylerkene iyi ama demi!! merak etme burda artik ölsemde kalmam senin gibi insanlar cok!!
mod olunca bişey değişti rengim
ben kendime derim sana noluyo
evet burada insanlar çok insan olmayanların işi yok
yavaş yavaş yol al Smile

(kapağı yaptım) godby SmileSmile
Ara
Leader
Konuyu müsait bir zamanda incelemek üzere kilitliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gicik Oluyorum:@:@ BiRiciGim 19 1,145 12-14-2007, Saat: 05:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  hastayım uyuz oluyorum AfrâsyâB 50 1,944 12-11-2007, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: BiRiciGim
  Hasta oLuyorum.. Ñ•qρα кJмя 12 710 10-06-2007, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: CaNaT
  Baba Oluyorum blue_belial 52 1,745 09-10-2007, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi