:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gicik Oluyorum:@:@
BiRiciGim
Gicik Oluyorum Acayip Derecede Ne Zaman Pc Basinda Otursam Ya Kizim Yanimda Oluyor Yada Oglum Agliyor Onlara Degilde Aileme Gicik Kapiyorum Pc Basindaykene Rahatca Duygusuza Takilamiyorum yA Ablam Basimda Dikilir Yada Abim Yeterr YaaaBig Grin En Gicik Oldum SeyBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinNeden Yaparlar Anlamamki Hep Basimdalar Azra Su Sarkiyi AcBig Grin Azra Sunu Söyle YapBig Grin Azra Youtubeye GirrrBig GrinGicik Kapiyorum Ya Deli Eden Sey Bu Beni Pc BasindaykeneBig GrinBig GrinOhh Rahtladim Itiraf EtimBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Allah Yardımcın Olsun ...
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinSagol Firari FirtinaBig GrinSmile
Ara
AfrâsyâB
bize değil onlara itiraf etsene
Ara
MorciveT
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gicik Oluyorum Acayip Derecede Ne Zaman Pc Basinda Otursam Ya Kizim Yanimda Oluyor Yada Oglum Agliyor Onlara Degilde Aileme Gicik Kapiyorum Pc Basindaykene Rahatca Duygusuza Takilamiyorum yA Ablam Basimda Dikilir Yada Abim Yeterr YaaaBig Grin En Gicik Oldum SeyBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinNeden Yaparlar Anlamamki Hep Basimdalar Azra Su Sarkiyi AcBig Grin Azra Sunu Söyle YapBig Grin Azra Youtubeye GirrrBig GrinGicik Kapiyorum Ya Deli Eden Sey Bu Beni Pc BasindaykeneBig GrinBig GrinOhh Rahtladim Itiraf EtimBig Grin

Abin ve ablan yönünden haklısın da çocuk deninilince ben bahaneye gelemem. Çocuğum denilince akan sular durmalı.
Ara
AfrâsyâB
dimi mesut çocukları bahane ediyo Smile
Ara
By LaNeTh
Abla merak ediyorum bu itirafını yazarken yanında Kim Var dı ??

zuhahahaaa
Ara
AfrâsyâB
kesin oğlu ege vardır Big Grin
Ara
BiRiciGim
Yaaa Ben Cucuklarima Birsey Demedim Zaten Allah AllahBig Grin:Big Grin Cucuklarimin Bi Zarari Yok BanaBig GrinBig GrinYok Bu Sefer Yanimda Degilerdi HayretBig GrinBig GrinTongueTongueEvet Cucuklarim Diyince Akan Sular DurucakBig GrinBig GrinBig GrinCucuklarii Bahene Ediyom Cikti YaaBig Grin Allah AllahBig Grin Laneth GiciksinBig GrinBig GrinTongueTongue
Ara
BiRiciGim
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bize değil onlara itiraf etsene
edemem gökhancim sebebinide sen cok iyi billiyorsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ameliyat oluyorum AfrâsyâB 82 3,129 01-14-2008, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: Leader
  Ablamla Abime gicik Olmaya Basladim:S:S:S BiRiciGim 12 1,081 01-03-2008, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  hastayım uyuz oluyorum AfrâsyâB 50 1,942 12-11-2007, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: BiRiciGim
  Hasta oLuyorum.. Ñ•qρα кJмя 12 710 10-06-2007, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: CaNaT
  Baba Oluyorum blue_belial 52 1,740 09-10-2007, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:14 PM