:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ablamla Abime gicik Olmaya Basladim:S:S:S
BiRiciGim
Ya Bi Haftadir Abimle Ablama Gicik Olmaya Basladim:S
Neden mi Dersiniz Ablam Benim Sozlu Sozlu Oldundan Belli Yani 1 Aydir Belli Cok Degisti:S tavirlar yapmalar filan:S cok gicik ediyorr beni:S:S:S abim deseniz baska hava:S:S:S:S yeterrr gicik oldumBig GrinBig GrinBig Grin itiraff ediyorumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
iyi işte su iç gıcık geçer belki Smile
Ara
BeLaLiiM
bazen ugrarlar insana öyle.. gecer güzelim.. benimde aplalarim ve abim var bazn her hareketleri gözüme batar insanda bi dönem oluyo heralde .. Tongue
Ara
adyge55
ne güzel işte sevinmelisin bu duruma yaşasın gıcıklık Big Grin
Ara
BiRiciGim
gökhan ve adyge55 ikinizde giciksiniz yaaaaaaaaBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue sizede gicik oldumBig GrinBig Grin belalim sagol canimm da benimkiler bi aydir böylerr yaaa hicc degismiyor:S
Ara
adyge55
o zaman yeni bir itiraf konusu daha açki belli olsun bize gıcık olduğun Big Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig Grin: hehe acicam sonraBig Grin
Ara
adyge55
nie sonra yoksa daha bize tam gıcık olmadınmı az dahamı çalışmamız lazım Big Grin
Ara
By LaNeTh
yha aynısı bana da olmustu cek silahı daya kafalarınaa bak bi daha yapabiliyorlar mı? görürsünn
Ara
gULSHEn
bazen oluyodu banada ablamlar evlenip gitmeden önce onları bu kadar özleyeceğimi hiç tahmin edemezdim ama gidince anladım değerlerini bulaşık ev süpürme gibi işleri annem başıma yıkınca anladım onların değerini Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gicik Oluyorum:@:@ BiRiciGim 19 1,145 12-14-2007, Saat: 05:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:27 PM