:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben küçükken.....
€BeRimSin
Küçükken Kaç yaşındaydın ki Big Grin
ASKADAMI İLHAN
kızlar herseyden korkarlar cesaretsızdırler ve cogu bole dusunuyo emın ol bı sen degılsın yanı
Ara
END PASSENGER
ilkokul 5'de iken sevdiğim kızın çantasına çikilota alır habersizce koyardım oda alır diğer erkek arkadaşı ile paylaşır yerdi bende öyle bakardım sonra ikincisinde yine yaptım bu sefer gittim ikisininde elinden aldım ben yedim
Ara
chuLsuzz péri!
[quote=END PASSENGER]ilkokul 5'de iken sevdiğim kızın çantasına çikilota alır habersizce koyardım oda alır diğer erkek arkadaşı ile paylaşır yerdi bende öyle bakardım sonra ikincisinde yine yaptım bu sefer gittim ikisininde elinden aldım ben yedim[/quo

ayy aslında başlarda çok romantikmişşşBig Grin ama iyi yapmışsınnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne var bende öle zannediyodum eskidenBig Grin
ozaman sanada yazık Smile
Ara
BeSeBiH-Mask
END PASSENGER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilkokul 5'de iken sevdiğim kızın çantasına çikilota alır habersizce koyardım oda alır diğer erkek arkadaşı ile paylaşır yerdi bende öyle bakardım sonra ikincisinde yine yaptım bu sefer gittim ikisininde elinden aldım ben yedim

ehuehe iyi yapmışsın falla Big Grin
Ara
BeSeBiH-Mask
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Küçükken Kaç yaşındaydın ki Big Grin

[SIZE="3"]Ben çok küçüktüm hatırLayamıyorum Big GrinBig Grin

[/SIZE]
Ara
chuLsuzz péri!
[quote=çikitamuz]ozaman sanada yazık Smile[/qu

ne var normal bence yaa insanlık sonuçtaBig Grin napim annem herşeyi biliyoduBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne var bende öle zannediyodum eskidenBig Grin
yanlız değilmişim sevindim
Ara
BeSeBiH-Mask
AsLında hakLıLık payın çok fazLa ne sorsam doğru cevapLar verirdi annem Big Grin LeyLekLer hariç tabi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben küçükken ... (itiraf ediyorum) Rüya Güzeli 38 2,262 08-02-2007, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:16 PM