:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben küçükken ... (itiraf ediyorum)
Rüya Güzeli
Bigün kardeşimi çok kötü dövmüştüm annemde benidövmüş tü we kardeşine bi daha elkaldırmıycaksın demişti korkumdan bagıramıyodum bile Big Grin bende gittim komşunun çocuguna para werdim gitkardeşimi döv dedim oda gitti dövdü rahatladım hee bişey unutttum bide kardeşimi dövdü diye gittim para werdigim çocugu dövdüm nasıl kardeşimi döversin diye korudum şakacıktan:yikildim:

hani tekel-kaçak çay felan warya bigün kaçak çayiçiyoruz annem benkaçak çayı daha çoksewiyorum dedi ben başladım anne ya polisler bizi yakalarsa neden kaçak çayiçiyoz anne içmeyelim bir daha diye aglamaya :yikildim:

kuzenimle aramda 2 yaşwar ben 2,5 yaşındaymışım oda daha yeni bebekmiş Big Grin çokta kıskanırmışım onu =)yüzünü hepcimcikledigimden yüzünde hep yaralar izler olurmuş annemler pudrayla kapatırlarmış bu sefer de çocuk ruh gibi bembeyaz olurmuş:yikildim:
Ara
djseninim
süper ya hele şu para verme işi
Ara
ZeNiTH
Sende Fırlamanın Tekiymişsin Big Grin
Rüya Güzeli
hehehe :Big Grin allah wergisi naparsın
Ara
PrinceSs
:yikildim: manyaxxx Smile
Rüya Güzeli
Big Grin hadi bea şimdide öleyim tek fark daha cimriyim para wermeden dövdürtüyom Big Grin hehehehhehe
Ara
tatlı_cadı
:yikildim:
koptm sende az deiLmi$sin Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
kısss dur daha yarısını yazdım annem gelsin ona bi sorıyım unuttum yaptıklarımı Big Grin
Ara
romantiq_exelance
senden beklerim zaten bunları...
Rüya Güzeli
Big Grinehuehuehu nusret abi sende itiraf et korktun dimi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,353 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 420 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 417 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 977 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,180 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:01 PM