:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiç itirafım olmamıştı sanırım.
MorciveT
İşte bu Smile

Adımlarını kendin at, ne başkasının adımlarına bak ne de başkalarının adımlarına bakmasına izin ver Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
zaten adimlarimi kendim atarim benim adimimi sadece takip ederler yani demek istedigim yaptigimi ornek alirlar ben kimseyi ornek almam ornek alinacak insan olmak varken hae suda var ornek alinacak insan ornek almazmi tabikide alir yeterki guzel seylerden ornek alalim ornek alalimki ornek alinacak insan olalim
alabilecegimiz en guzel ornekte peygamber efendimiz Wink

neyse karistirdik baya Big Grin

kizlar kendinizi kucuk dusurmeyin birakin gizeminiz cozulmesin gururunuzla oynanmasin agir otur batman gotur derler Big Grin agir tas yerinde kalmis hafifi ruzgar almis goturmus vs... Big Grin
Ara
aMyLee
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu devirde Big Grin kız gibi kız mı kaldı ya Smile WinkWinkWinkWink

doru sana katıLıyorum dicemmdee
şimcik gökhann sendenn tırsıyorumm dcekkBig GrinBig GrinBig Grin

şunu söLümm ne erkekLerde o sevgiyi yaşatcakk ne kızLarda bn göremiyorum tek tarafLı düşünmeyeLim bnce...!

söLencek çok şey var sevgi adınada yanLış anLaşıLmaktan cekiniyorum o yüzden susuyorum!!!Big Grin

sanada arkadaşım inşLh. sana sevgiyi istediğin gibi yaşatıcak bir kız buLursun!!WinkWink
Ara
aMyLee
kizlar kendinizi kucuk dusurmeyin birakin gizeminiz cozulmesin gururunuzla oynanmasin agir otur batman gotur derler Big Grin agir tas yerinde kalmis hafifi ruzgar almis goturmus vs... Big Grin

ezgicim harikasınn 3 satırın yetmiş vaLLa annatmışsn herşeyi
Big Grin
Ara
BiRiciGim
sana ne oluyor gökhan bey???
Ara
..TuuCe..
mesutt beaa sonradan kolay kız oluosa demekki cazibene daha fazla dayanamıo kıslar TongueBig GrinBig Grin
puhahha şaka bi yana cnm bulursun..bi bakmıssınki seni süründürüo kız Big Grin
mutlulugu cok hakediosn cnm WinkSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kizlar kendinizi kucuk dusurmeyin birakin gizeminiz cozulmesin gururunuzla oynanmasin agir otur batman gotur derler Big Grin agir tas yerinde kalmis hafifi ruzgar almis goturmus vs... Big Grin

ezgicim harikasınn 3 satırın yetmiş vaLLa annatmışsn herşeyi
Big Grin
tesekurler canim teveccuhunuz Big Grin
Ara
AfrâsyâB
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doru sana katıLıyorum dicemmdee
şimcik gökhann sendenn tırsıyorumm dcekkBig GrinBig GrinBig Grin

şunu söLümm ne erkekLerde o sevgiyi yaşatcakk ne kızLarda bn göremiyorum tek tarafLı düşünmeyeLim bnce...!

söLencek çok şey var sevgi adınada yanLış anLaşıLmaktan cekiniyorum o yüzden susuyorum!!!Big Grin

sanada arkadaşım inşLh. sana sevgiyi istediğin gibi yaşatıcak bir kız buLursun!!WinkWink
artık tırsmıyorum korkuyorum :--/:--/
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
valla kusura bakma ama senin ki Şımarıklıktan başka bişey değil!
Ara
djseninim
ne demişler en güzel aşk zorolandır benimde bugünlerde durumum fealket sevdiğim çocuğun 1 ocakda baska biriyleçıkmadığını hatta beni sevdiğini arkadasıam söylüyorum aradan 2 ün geçiyo benle görüşmek istemediğini sölüor ve telefon yüsüme kapanıyor:yikildim: ben şimdi napim kendi aybetmiş eskisi kadar takmıyorum ağlamamda üzülmemde üzdümü gazla gitsin Big Grinkendi derdimden konuyu karıstrdım bira spardonBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itirafım geldi __Gül gÜzEl!__ 9 795 04-11-2022, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: wildfang
  itirafım geldi d€n!z kısı 35 2,470 04-11-2022, Saat: 02:45 PM
  benimde bir itirafım var !i!CaSNıN!i! 12 1,082 04-09-2022, Saat: 11:22 PM
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,886 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
  İtirafım geldi :) EbruLi 41 1,677 04-07-2022, Saat: 08:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:51 AM