:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah Aşkına Karışmayın Bana ...
Firari Fırtına
Hadi hayırlısı ....
Ara
PCKoPaT
Ainen.. :tolga:
Âh be.
Ara
speedy_girl
aşk'ı anlatmak kelimelere sığmaz. onu yaşaman lazımdır ki aşkın ne demek oduğunu bilesin. aşk çok güzel bi duygudur.ama iyi olsun, kötü olsun sonunda katlanman gerekir.
Ara
son
En güzel sevgi karşılık beklemeden hissedilen sevgi; en güzel davranış karşılık beklemeden yapılan davranıştır. Bizler birşeyler bekleye bekleye yaşadıkça; beklentilerimiz doğrultusunda sevmeye başlıyoruz. Değeimizi beklentilerimizin karşılığına göre veriyoruz. Oysa karşımızdaki bizi mecbur etmedi ki onu sevmemiz için. Biz istediğimiz için sevdik ve biz istediğimiz için sevmeye devam etmeliyiz...

Paylaşım için gerçekten teşekkürler
Ara
Firari Fırtına
Yüreklerinize sağlık .....

Sevg ...
Ara
''elif''
aşk?
ewt ben de merak ediyorum nedir aşk?aşğım ölüyorum diyen herkes silebiliyo bir anda bu kadar basit bişey mi aşk ? yoksa basitleştiren bizler miyiz? gerçek aşk......nerde? ne zaman .?
çok güzel yazmışsın gerçekten sanki içimde kalmış da dışarıya atamadığım ne varsa yazmışsın...
yüreğine sağlıkSmile
Ara
riukeen
ilginç anlam veremedim Smile
Ara
€BeRimSin
Aşk Nedir..?
Bi açıklama da benden olsa Olur mu acaba.. Varsın olsun..

Aşk; Uçurumudur ruhumuzun, çekirdeğidir tohumun, üşümesidir iki kulun, düşüdür her yolcunun, kokusudur gülün dikenin, rengidir her çiçeğin, yüreğidir iki canın.. Aşk havası suyudur yaşamın..

Yeter mi peki.. Yetmez işte..

Aşk maya tutmasıdır acının, zinciridir gönlün yüreğin, acıyan yanıdır ciğerin, baharıdır her kışın...

(Peki Gönül'ün dediği gibi ya gerçekler...)

Aşk, insanın gözünde kaldı. İnsanın Güzelliğinde, İnsanın sözünde, Sevgilinin yüreğinde kaldı... Aşk kavuşamayanın mutluluğunda kaldı...

Ah be Gönül Aşkın Elinden Çekeceği var senin...Göğsünde kabaran yanardağı indir..
Tomurcuk
Güzel anllatmışsın yüreğine sağlık başka bişey diyemiyorum aklıma gelmior ki Smile
Ara
Firari Fırtına
Yüreklerinize sağlık ...

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k ? Anlat Bana ... !!! Firari Fırtına 3 516 04-07-2022, Saat: 07:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Allah Kahretsin Seni ... Firari Fırtına 74 3,076 04-01-2022, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşkına İsyan MeLeksi 1 334 12-03-2010, Saat: 05:18 PM
Son Yorum: korkusuz
  Bana aşkın ‘’bomboş kırık dökük bir çerçevede asılı kalmak oldugunu’’öğrettin SeRDİD 0 650 03-24-2010, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: SeRDİD
  bana düşmez kal demek acemhe 2 474 12-27-2009, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 07:56 PM