:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Allah Aşkına Karışmayın Bana ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Allah Aşkına Karışmayın Bana ...

Bir felekki , geldi beni buldu der misali , bu nedir anlamadım . Hayata bakın , resmen bir oyun içerisinde dalagamı geçiyorsun benle kendini beğenmiş ukala hayat . Sen ki sen bana ne yapabilirsin , gücün yetmez gülüm , gücün yetmez . Benim kaybedecek bir canım var , senin ise herşeyin . Uğraşma benle , kalemim bu günlerde dik ve de kırıcı yazıyor , kırmayayım senide şu akşam üzeri ...

Neden diye soruyorum hepinize ..............

Öyle okuyup okuyup eline sağlık yüreğine sağlık diyeceğinize , birazda yorum katın hayatın kendisine , yazılana çizilene ..

Aşk nedir beeeee ???
Sevgiyi bilmeyenden aşk ın tarifi alınırmı ?
Sevgisi olmayan yürekde , yürek barınırmı ?

Ya gerçekler !!!!!!!!

Yazalım çizelim , yürerğimizde yaşatalım ama anlık olan bir anlamsız an için gidiversin elimizden sevgiler , yada uçuversin .Ohh ne güzel . Bu kadar basit mi bu , bu kadar aşağılık bir duygumuydu bu . Allah aşkına karışmayın bana , kendimi kendim olalı böyle görmedim desem yaraşır cümlelerime . Anlamını yitirmiş bir hayat , vayy anam vayy sonrada aşığım , seviyorum vs ....

Utan be hayatın bu tür kişiliksiz insanları , utanın UTANIN ......

Bari seviyorum ve sevgi kelimelerini ağzınıza almayın , geri zekalı mahlukatlar misali aşk ı sefa duygusal geçinmeyin . Hadi be ordan soytarı kılıklı aşk senin neyine ............... Ahhh ahhhh

Aşk ki , Hayatın her saniyesine anlam kazandıran sevgi bütünlüğü değilmiydi , aşk ki bizi biz yapan , insanlığa duyulan sevginin anası değilmiydi . Aşk ki ela gözlerini uyku bürümüş diye üzerine türküler yaktığımız en şerefli duygu değilmiydi .. Allah aşkına karışmayın bana , Allah aşkınaaaaa . Bazen kalemim terse dönüyor yazmak istemiyorum ama yüreğim kabardı bir kere ...

Hiç sevmemiş olabilirsiniz , yada sevilmemiş de . Lakin unutmayın ki , sizin ilk aşkınız hayatın ta kendisidir . Doğduğunuz gün onu üzdünüz . Ağladınız , oysa hayat sizi severek dünyaya getirmişdi , o ortamı sunmuşdu . Aşk ne ? Bu değilmi .

Susun , susun , susun .............

Bu kalem daha yazmaz .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
evet biraz sert yazmışsınız..her şey aşk değil..
anlamını yitirmiş hayatlar vardır ve olmak zorundadır..
aşığım seviyorum kelimesi fazlaca basitleşti bu gerçek ..
Yorumunuz için teşekkürler ....

Sevg ...
Aşk nedir beeeee ???
Sevgiyi bilmeyenden aşk ın tarifi alınırmı ?

Sevgisi olmayan yürekde , yürek barınırmı ?

geçekten doğru yazmışsın aşk ne ya inanmıyorum zaten bana masal geliyo
saçma hislerin adın aşk koyuyorlar aslında
sağol çok güzel bir yazı olmuş yürğine sağlıkSmile
Seninde yüreğine sağlık ...

Sevg ...
sahi aşk nedir fırtına? bu denli kısa bir kelime yaşanamayanları bu kadar çıplak anlatabilir mi? üç harfli bir kelime ilk bakışta..
ova dağ gül yar can ser gün yıl ana ata say sayabildiğin kadar hepsi hepsi üç harften oluşan oluşturabildiğin kelimeleri..
karşılarına anlamını yaz araştır bul ya da ama aşka geldiğinde durur aklın ne diyeceğini bilemezsin..
aşk yaşam biçimi belki de.. gözün görmediği kulağın duymadığı dilin söylemediği elin tutmadığı burnun koklamadığı bedenin hissetmediği bir duygu mu yoksa bu sihirli üç harfin anlamı.. ey aşk.. sen nasıl bir anlam sahibisin ki dünyadaki hiçbir dilde anlamın çözülemez sen nasıl bir kapalı kutusun ki içerigini kimseye göstermeden herkesi kendine bağlarsın.. sen nasıl bir dermansın ki tüm acıları çekilebilir kılarsın ve sen yani sen ey ask.. kelimelerin anlatırken kifayetsiz kaldığı nadir sözcüklerden birisin...tanımlanamayanı nasıl dillendireceğiz o zaman fırtına ?

benden olsun sevgiler..
kendine iyi bakasın..
İşte , özlediğim bir dıst daha .....

Yorum güzel , yürek güzel .. Başka sözüm yok dost a . Sadece özledim ...

Sevg ...
Ahhhhh ahhhh
Aşk ki , Hayatın her saniyesine anlam kazandıran sevgi bütünlüğü değilmiydi , aşk ki bizi biz yapan , insanlığa duyulan sevginin anası değilmiydi . Aşk ki ela gözlerini uyku bürümüş diye üzerine türküler yaktığımız en şerefli duygu değilmiydi .. Allah aşkına karışmayın bana , Allah aşkınaaaaa . Bazen kalemim terse dönüyor yazmak istemiyorum ama yüreğim kabardı bir kere ...
dOlUp Ta$mı$sın Firarim ...
Bu normal halim güzelim ...

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4 5