:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?m!!!bir sorum olacak internetle ilgili
AdAmIn1i
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:not her format bilgisayarin omurunu azaltir en guzel ornegi sole vereyim ornek kirli bir tisort yikadin temizledin demi ama onu 10 kere yikadin zaman rengi solgun ve kotu olcaktir bilgisayrda bole format cektikte daha kotu oluyor ornek onceden ben 5 ayda bir cekerdim simdi 2 ayda bir git git format attiyom artik cope atcam ve yavas yavas kafasina gore hata vermeye basladi

Bizde Haftada Bir Format At Demedik Zaten Trojen'den Kurtulman?n Alternatif Yolu Format Atmakt?r.
Ara
sensizlik_ölüm
benim bi kasa vardı mükemmel bişeydi..daha gıcır gıcırken hırsız girdi eve caldı gitti..ne kasaydı ama ..son sistem yaptırmıstımSmile

sonra bu kasayı aldı babam hem 2.el hemde salak bişe..250 ytl falan..
her ay bi sorun cıkıor işte.
daha 2 gün once donup kalıordu..40 kere reset edip başlattım banamısın demedi..en son geri yükleme yaptım düzeldi..
sanada geçmiş olsun cesur, banada yaffSmile

ben ya bu bilg kırcam kurtulcam yada kafayı yeyip akıl hastanesine yatacağımSmile
Ara
sensizlik_ölüm
trojen ne yaffSmilebuldunuz cahili dimiSmile
türkçe konuşun yauww..bilgisayar dilinden anlamıorum malesef..ama bende öğrencem bu bilg işlerini yaaaSad
okul acılsın bilg derslerimiz varSmileSmile
olmadı kursuna gideyim en iyisiSmileSmile
Ara
soyle
sensizlik_ölüm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:trojen ne yaffSmilebuldunuz cahili dimiSmile
türkçe konuşun yauww..bilgisayar dilinden anlamıorum malesef..ama bende öğrencem bu bilg işlerini yaaaSad
okul acılsın bilg derslerimiz varSmileSmile
olmadı kursuna gideyim en iyisiSmileSmile

trojen anlami egedeki truva atindan gelir bildigin gibi truva atina saklanan askerler truvayi ele gecirmisti trojene de bu adi ondan verdiler dosya veya resim reklam yazilim gibi basa belan dosya ve klasorlere gizlenirler sen indirip acarsin ve Smile trojeni yutarsin Smile trojenin gorevi girdigi bilgisayrda reklam yazilimsi bu adult sitelerde cok olur erkler bilir Big Grin Big Grin birden sen bi sayfayi tiklarsin ve 5 10 tane sayfa acilir bi turlu kapatamasin ve hepsi kaaptincada internet expolaer acinca direk o siteye girerirsinbi turlu degistiremessin hep oy sayfa acilir

dosya turu olarlar ise bilgisayrinda durduk yere sorun verir ornek bilgisayr kitlenir yeniden baslatirsin ve sistem ciddi bi hatadan kurtalirildi gibi uyarir verir bunalr ise dosylarini siler bazi dosyalar silinmedigi icin hata verir mesala bu dosya silenemedi gibi iste bunalr daha cok turleri varda umarim bu kadarini anlamissin
Ara
sensizlik_ölüm
kızma yaa anladımSad
hepsi geçtiğimiz günlerd eoldu bana..worm diye başlayan bi virüs buldu bilg..dosyayı silememiştim..bilg donuordu gariplik oluordu..tarattım karantınaya aldım.dosya acıldı sonra hemen sildim falan..ne ugrastıgımı bi Allah bilir bi ben yaff..
demekki o trojen girmiş bilg benim..aynı dediğin sorunlar olmuştu..temziledim..bidaha olmadı..gitmiştir heralde kurtulmuşumdurSmile
Ara
soyle
makinan p4 1024 ram felan sa ewido kullan baska bisey kullanma derim
Ara
AdAmIn1i
Trojen Bilgisayar? ?nternet Payla??m?na A?ar Zaman?nda Bi Ka? Kurban? Yemi?tim ?yleSmile
Ara
sensizlik_ölüm
ayyy nasıl yaptın yaa hiçmi için acımıorr.. Sad Sad
Ara
AdAmIn1i
Kendimi Geli?tiriyordum Ama Bir Kurban Laz?mBig Grin
Ara
sensizlik_ölüm
aayyy caniler nolacak Smile
ama günah yaaa..
SadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nternette Neler Suc Olacak(Yasa Tasar?s?) Stinq 1 556 04-05-2022, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: wildfang
  yard?mmmmm l?tfennnnnnnn acilllllllll SempatikKız 12 1,136 04-05-2022, Saat: 07:11 AM
Son Yorum: wildfang
  6 Haziran'da ne olacak? CaNaT 0 728 01-20-2011, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: CaNaT
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 21 1,817 11-18-2006, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 0 592 10-15-2006, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: SempatikKız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 07:44 AM