:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yard?m!!!bir sorum olacak internetle ilgili
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
arkada?lar bir tan?d???m s?yledi.do?rumu bilenlere dan??mak istiyorum..
bir ba?kas? sizin bilgisayar?n?za girip internet ba?lant?n?z? kullanabiliyormu? falan filan..
bu dogrumu..??

benim bildi?im kadar?yla iki taraf ayn? anda bir program var onu ac?p bunu yapabilirler.onun d???nda olmaz diye biliyordum.yan?l?yormuyum??

ve ayr?ca bir sitedeyken o site hacklenirse sizin bilgisayar?n?zda hacklenmi? olurmu?

az ?nce bir sitedeydim ve o site an?nda hacklendi ve birden benim bilg kapand?.sistem bir hatadan kurtar?ld? gibisinden rapor c?kard? bilgisayar.
yar?m saat falan sonrada birden int ba?lant?s? kesildi benim.?evrim d??? cal?? gibisinden yaz?lar c?kt? ekranda.iptal deyip normal ?ekilde ba?lant?y? kurdum ac?ld?.sorun olmad?.
bu nedir k?t? bir?eymi??

bu ba?l??? buraya act?m umar?m do?ru yerdedir..yanl?? yerdeyse y?neticiler siz do?ru yere ta??y?n olurmu??
bilgisi olan yokmu yaffSad Sad
bak dedigin olay sole gerceklesebilir bilgisayarin paylasima acik olmadigi surece bunu yapmalari imkansiz eger girdigin site ipler gosteriyorsa bilgisayarini paylasima acip yapmis olabilirler modemini ac kapa ip in degisir ve sonra bilgisayarini paylasima kapa eger virus girdigin suphen varsada makinani bi tarat
arkada?lar bir tan?d???m s?yledi.do?rumu bilenlere dan??mak istiyorum..
bir ba?kas? sizin bilgisayar?n?za girip internet ba?lant?n?z? kullanabiliyormu? falan filan..

bu dogrumu..??

bunun olma ihtimali var .. genelde usta olanlar bunu yapabiliolar
senin bilgisayar?na s?zabiliolar hatta senin bilgisayar? y?netebiliolar !

ve ayr?ca bir sitedeyken o site hacklenirse sizin bilgisayar?n?zda hacklenmi? olurmu?

bu sorun ise hay?r ... ayn? anda seni de hackleyemessler. e?er ?le bir ?ey olsa idi ?u ana kadar hacklenen forum sitelerindeki bir s?r? ?yenin de hacklenilmi? olmas? gerekirdi ki bizim cafemizde girilen bir s?r? site var o zman bilgigisayarlarda hacklenilmi? olurdu b?le bir sorun olmaz !
herzaman aynı siteye giriorum.3tane siteden başka siteye tıklamam.kötü bir site deildi..ip dediğiniz nedir.ip falan yok galiba!!

bilgisayarımın güvenliği acık paylaşılan deil kapalı.virüs taraması yaptım bi sorun yok.

hacklenen siteyle beraber benim bilgisayara girmemişlerdir dimi..saolun cok teşekkr ederim yazılarınıza..
bak sen simdi masaustune dön bilgisarim a gel sag tikla ozellikler de acilan consolede uzak secenegini tikla ve orda 2 secenek olcak uzatan yardim ve uzaktan masaustu diye onlar secilmisse kaldir bunlari yapinca bilgisayarin paylasima kapali olcaktir
tamam yapayım tşk ederim arkadaşım
uzaktan yardım acık,uzaktan masaüstü kapalıymış
bunu yaparsan hem netini kimse kullanamaz hemde bilgisayarina giremez tabi ip sabit degilse
ip nedir??şu bildiğimiz ip numarası falanmı??cok soru sordum ama bilmiyorum işte senide yoruyorum sanırım kusura bakma cesur olurmu..
Sayfalar: 1 2 3 4 5