:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yard?m!!!bir sorum olacak internetle ilgili
soyle
ogrenirsen de aman ne olur onu anlatmami isteme uzun is Sad
Ara
sensizlik_ölüm
haklsını yordum seni.
bilgisayarcıya götürüp sorayım ozaman kim oldugunu bulabilirmiki

.senide yordum yaSad
ama vaktin olursa birgün buraya yaz olurmu..çok mutlu olurum nasıl oldugunu bulabilsem kim oldugunuSad
Ara
sensizlik_ölüm
az önce adsl telekom arıza merkezini arayıp konuştum..
kontrol ettiler kimse hacklememiş böyle bi sorun yok dedi.
spay girmiştir falan dedi.ondan ekran karamıştr oda temzlenmiştir dedi.
adsl için bööle bi sorun olmaz bi başkası giremez cünkü birkaçç gün once yeni program yaptık böyle bi sorun kesinlikle olmaz dedi..bilmiorum nekadra doğru söyledi oradaki temsilci

vakit ayrıdıgınız için tşk ederim tekrardan cesur ve perikızı..
Ara
soyle
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:az ?nce adsl telekom ar?za merkezini aray?p konu?tum..
kontrol ettiler kimse hacklememi? b?yle bi sorun yok dedi.
spay girmi?tir falan dedi.ondan ekran karam??tr oda temzlenmi?tir dedi.
adsl i?in b??le bi sorun olmaz bi ba?kas? giremez c?nk? birka?? g?n once yeni program yapt?k b?yle bi sorun kesinlikle olmaz dedi..bilmiorum nekadra do?ru s?yledi oradaki temsilci

vakit ayr?d?g?n?z i?in t?k ederim tekrardan cesur ve perik?z?..

onlar diorsam yorum yok dogrudur spy yi zaten ad aware y le siliyorsun onun icin ad aware ile tarat dedim
Ara
AdAmIn1i
Trojen Girmi? Olabilir Bilgisayar?na Fakat ?p De?i?ti?inde Bu Sorunun ??z?mlenecektir. G?venmedi?in Sitelerden Dosya Alma ve Uzant?lara Dikkat Et.
Ara
sensizlik_ölüm
tarattım 4 critical object buldu.karantinaya aldırdım.
Ara
AdAmIn1i
Salla Taramay? Felan Bir Format At KurtulBig Grin
Ara
sensizlik_ölüm
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Trojen Girmi? Olabilir Bilgisayar?na Fakat ?p De?i?ti?inde Bu Sorunun ??z?mlenecektir. G?venmedi?in Sitelerden Dosya Alma ve Uzant?lara Dikkat Et.

ben hi? dosya falan indirmem ki.ve ?zellikle 2 haftad?r hi? bi?e resim bile indirmiorum.
normal dolas?orum forum olarkada buraya tak?l?orum.
te?ekk?r ederim yard?mlar?n?zdan dolay?.
ip de?i?tirme konusunda ise sabitse de?i?tiremezsin dediler yaa..?ok kar??t? kafam.Sad
gelen faturadan belli olur zatenSmile
y?kl? bi?e gelirmi?Smile
Ara
sensizlik_ölüm
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Salla Taramay? Felan Bir Format At KurtulBig Grin

dedim babama gel g?t?relim su aptal bilgisayar? diyeSmile
ama yok bilg ??kmedne g?t?rmez inat m? inatSmile
neyse 2 hafta kadar sonra ??kt? faland erim onaSmile
att?r?r format bende rahat ederimSmilesizlerde benden kurtulursunuzBig Grin
Ara
soyle
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Salla Taramay? Felan Bir Format At KurtulBig Grin

not her format bilgisayarin omurunu azaltir en guzel ornegi sole vereyim ornek kirli bir tisort yikadin temizledin demi ama onu 10 kere yikadin zaman rengi solgun ve kotu olcaktir bilgisayrda bole format cektikte daha kotu oluyor ornek onceden ben 5 ayda bir cekerdim simdi 2 ayda bir git git format attiyom artik cope atcam ve yavas yavas kafasina gore hata vermeye basladi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nternette Neler Suc Olacak(Yasa Tasar?s?) Stinq 1 556 04-05-2022, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: wildfang
  yard?mmmmm l?tfennnnnnnn acilllllllll SempatikKız 12 1,136 04-05-2022, Saat: 07:11 AM
Son Yorum: wildfang
  6 Haziran'da ne olacak? CaNaT 0 728 01-20-2011, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: CaNaT
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 21 1,817 11-18-2006, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 0 592 10-15-2006, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: SempatikKız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 03:30 AM