:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Içim Aciyooo
ÇiLeK
İçim bugün okadar acıyo ki sadece susmak geliyo içimden.
İnatlıgımın hırçınlıgım bedelini ödüyorum bugün sana istemesemde veda etmeliydim sana şuana kadar hiç ümit vermedim veremezdim..

İçim acıyo yüregim sızlıyo bugün senin gibi mükemmel bi insanı kendi ellerimel kaybettim ben kaybetmeyi seçtim bugün bugün sensiz geçen ilk dakikalarım o kadar zor ki şimdi o kadar kötüyüm ki sensizlige nasıl alışıcam ben....

Bir an bile seni düşünmeden edemiyorum elim telefona gidiyo ama arayamıyorum aramıyorum ama sensiz geçmiyo saatler yüregim acıyoo bu ayrılıgı bu vedayı ben istedim tam olarak veda etmedim ama "martta dünyaya gözlerimi açtıgım o anda sen ediceksin o vedayı"

VE......

Sonra seni sonsuza dek kaybedicem bunu bile bile yapmak bana azap veriyo aslında o gün neelr olucak ........
Bugün ilk ayrılıgı deniyorum sensizlik zor olucak yüregim halen acıyo artık ben eski ben olamıcam artık gözlerim gülmicek artık yazı yazamıcam

Yüregim acıyo bu acıyı ben istedim mutlu olmak varken ben istedimm..

21.12.2007
yazan:HİLAL
Ara
_BarBie_
Sad: ÇiLek tamm benmde duygularıma tercüman oldun kaleminle...Süpersin ama nolursa olsun üsülme derimm...Smile
Ara
Firari Fırtına
Yorum yok Hilal im ...... SadSad
Ara
ÇiLeK
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad: ÇiLek tamm benmde duygularıma tercüman oldun kaleminle...Süpersin ama nolursa olsun üsülme derimm...Smile
SAGOL BARBİE BEGENMENE SEVİNDİM YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİN CANIM..
Ara
cilghin
Confusedmiley13: yah cok duygulandm bn yha , hilal yurein dert görmesin cok hostu saolasın..
Ara
ÇiLeK
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorum yok Hilal im ...... SadSad

YORUMA GEREK YOK FIRTINAA AMA BEN ÜZGÜN İŞARETİ GÖRMEK İSTEMİYORUM MUTLULUKLA GÜLÜNN SİZLERSmile
Ara
ÇiLeK
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley13: yah cok duygulandm bn yha , hilal yurein dert görmesin cok hostu saolasın..

SAGOL MELİKE BEGENMENE SEVİNDİM AMA GÖZLERDEN SADECE MUTLULUK YAŞI AKSIN YÜREGİNDNE MUTLULUK EKSİLMESİN
Ara
Firari Fırtına
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
YORUMA GEREK YOK FIRTINAA AMA BEN ÜZGÜN İŞARETİ GÖRMEK İSTEMİYORUM MUTLULUKLA GÜLÜNN SİZLERSmile

Senin yüreğin üzgün olacak , bende güleceğim öylemi ???

Sanırım yanlış tanıdın yada yanlış tahminde bulundun ... Yorum yok diyorum , içim acıdı .. O Kadar ...

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Sensizlik ölümden bile zorr daha şurda kaç saat oldu ama ölüyorum nefes alamıyorum boguluyorum senden arta kalanlarla ya ogün ogün nasıl dayanıcam senin gözlerine bakarken o vedayı etmeyi nasıl dayanamıcam ....

Öyle zor ki sensiz olmak senden başka dünya yok Saf yüregim baglanmış yüregine sana öyle alışmışım ki...

Ben aramıcam ya sen ya sende mi aramıcaksın beni sensizlige mahkum mu ediceksin sensizlik ölümden zormuş....Gözyaşım kalmadı artık aglamaktan oysa sen aglamama dayanmaz beni hemen güldürürdün şimdi ise agla dedin....

SENSİZİM ŞİMDİ...

YAZAN:HİLAL
Ara
ÇiLeK
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin yüreğin üzgün olacak , bende güleceğim öylemi ???

Sanırım yanlış tanıdın yada yanlış tahminde bulundun ... Yorum yok diyorum , içim acıdı .. O Kadar ...

Sevg ...

kusura bakma nededimi bilmiyorum belkide özür dilerim..
.........................
...........
......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iCim Yanıyor .. # Pè®iM§ii # 2 576 01-03-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  içim cızz ediyor TutkuM 4 578 06-25-2007, Saat: 02:24 PM
Son Yorum: pptya83

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi