:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
içim cızz ediyor
TutkuM
bloemennew8831000076js8hk4.gif

Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmiyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek. "evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni. Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev, Daha sonrada istersen beni, Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.
Ara
asi_ve_mai
güzel bi paylaşım sibel teşekkürler...
Ara
ÐŽeşaren
Emegine, Yüregine sagLik Canim...
Tesekkürler...

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev, Daha sonrada istersen beni, Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.
Ara
Qetesh
Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmiyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek. "evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni. Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

[COLOR="Black"]süper süper...
yüreğine sağlık...
[/COLOR]
Ara
pptya83
Sibel çok güzel olmuş emeğine ve yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu yürek buraları terk-i diyar ediyor... acemhe 17 2,157 02-03-2016, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: Limonx
  iCim Yanıyor .. # Pè®iM§ii # 2 564 01-03-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Içim Aciyooo ÇiLeK 12 1,135 12-22-2007, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:10 PM