:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
q?seL S?zLEr -2-
Son Noktam
Biliyorum bug?n kulaklar?n bir ba?ka ??nlayacak, anlayacaks?n seni yine nas?l and???m?, ?zledi?imi. Ellerin titreyecek, g?zlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin y?re?imde neler hissetti?imi!

Yar? dalgal? olmamal? deniz, Ya tam durulmal?, ya da tam kudurmal?. Yar? ?mit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da ?ekip gitmeli.

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
G?ne?im desem g?ne? bat?yor,
Hayat?m desem hayat k?sa,
G?l?m desem oda soluyor,
Sana can?m demeliyim.
??nk? bu can seninle ya??yor..

Sen bir p?nars?n i?ilen ama kan?lmayan, Seveni yan?ltmayan, sevince yan?lmayan, varl?g?na doyulmayan, yoklu?una dayan?lmayan..

Sen g?llere ?zenme g?ller sana ?zensin.
?zme tatli canini sen g?llerdende g?zelsin.
Sevgi kadar ?zg?r ?zg?rl?k kadar ?zelsin.
Bir g?lsen d?nyalara bedelsin.

R?zgar alabildi?ine h?r??n, yagmur alabildi?ine inat??, y?re?im ise onlara inat sanki bir liman, tipki g?zlerindeki huzur gibi.

G?ne?in buz tuttu?u yerde bir alev g?r?rsen bil ki o yaln?z senin i?in yanan kalbimdir.

O kadar g?zelsin ki y?z?ne bakam?yorum. Titriyor ellerim, ellerini tutam?yorum. Dolan?p saras?m geliyor saram?yorum. ?ylesine ba?lanm???m ki sensiz duram?yorum.

Ya g?zlerin akl?mda
Yada akl?m ad?nda
Ya hayalin kar??mda
Ya Sesin kulag?mda
Ya ben ??ld?r?yorum
Yada ?ok seviyorum
Ya sevmek ?ok g?zel
Yada sevilen ?ok ?zel..

Ne arad?ysam bilki sende bulmu?um.
Senden ?ncesi yoktu
Seninle var olmu?um.
Sende b?t?n ?zlemler.
Sende b?t?n gelecek.
Beni bende arama.
Ben artik sen olmu?um.

R?zgar alabildi?ine h?r??n, ya?mur alabildi?ine inat??, y?re?im ise onlara inat sanki bir liman, t?pk? g?zlerindeki huzur gibi.

G?nesin buz tuttugu yerde bir alev g?r?rsen bil ki o yalniz senin i?in yanan kalbimdir.

O kadar g?zelsin ki y?z?ne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. ?ylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.

Ya g?zlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben ?ildiriyorum yada ?ok seviyorum Ya sevmek ?ok g?zel Yada sevilen ?ok ?zel..

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden ?ncesi yoktu seninle var olmusum Sende b?t?n ?zlemler Sende b?t?n gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.

Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi i?in.Uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazge?emezsin,vazge?ersin ama unutamazsin.

Ask, g?l? dikeniyle avu?lamaya benzer. Ellerin kan i?inde kalir ama dikenlerinden hesabini, g?lden soramazsin.

Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani g?zlerin, k?l? dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

Seni ne kadar sevdigimi ?grenmek istersen yere d?sen her yagmur damlasini tutmaya ?alis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.

Sen Tanriya dilenen dilek, g?klere uzanan ellerimsin. Sen g?z?mden s?z?len yas, tek d?s?ncem, hasretimsin. Sen yasadigim ?m?r, en g?zel g?nlerimsin.
Ara
Tam1_MaynaK
paylaşımın için saol Smile
Ara
tatlı_cadı
güzelmi$...
payla$ımın için t$k..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 864 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang