:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çaycıdan tehdit aldım :))))))))
mhanyaxx
GÖkhan Seni iyi TanIrım kızın Ağzına ßakMa ßoş KonuşUyor Big Grin BildigindEn Şaşma Ne biçim ERkekSin Nan 2 tane azğIna Çarp şUnLArıN Bak Yarın ÜStüne ÇıkarLaR Yoksa Big Grin
Ara
BiRiciGim
yokkk yaaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yasinnn cok sachma seylerle gaza getiriyorsun gökhaniBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
mhanyaxx
ne gazı gökhan gaza gelmez eminim yapılması gerke şey gazmıdır sence Big Grin
Ara
BiRiciGim
bence senin yaptin gazBig GrinBig GrinBig Grin gökhan yapmazz demi gökhancimmmBig Grin
Ara
chatlaq
Ooo Kırk yılda bi kızlar bakmış niye gitsinTongue Ehueho Big Grin
Ara
Foreverdie
koy kafayı acıma duygusuz ol Big Grin
Ara
MaNeSiA
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benden uyarması başına bişey gelirse karışmam

bak gökhan kıss milleti güven olmas :yikildim:
Ara
BiRiciGim
massallahh yani verdiniz akilara bakinBig Grin gökhanimm bosverr sen bunlarii uyma bunlara hem kiz milletinie niye güven olmuyormusBig Grin
Ara
AfrâsyâB
noluyo ya 2 gün yoktum ortalık karışmış gaza gelmem dizelle çalışırım şiddeti sevmem öperim tehdit eden çaycı bu arada arkadaşlar bende kızlar için gitmiyorum ama onlar geliyosa gelsinler zararları yok Smile
Ara
BiRiciGim
evet öyle oldu hepsi seni gaza getiriyorr yaBig Grin tabi seninde hosuna gidiyordur bakmasi kizlarin!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle 1 Ayakkabı Aldım xD Ñ•qρα кJмя 65 2,601 08-06-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: chatlaq
  14 Şubat Hediyemi Sabah Uyandığımda aldım.. €BeRimSin 10 1,132 02-15-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  EvLenme tekLifi aLdım! :O Ñ•qρα кJмя 34 2,455 06-20-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:02 AM