:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çaycıdan tehdit aldım :))))))))
AfrâsyâB
bugün babamın dükkanındaydım 1 haftadır oradyımda neyse Smile...
dükkanın kapısında duruyorum çaycı 2 tane genç var (kurtlar vadisini fazla izliyolar galiba artistler) onlardan ufak boylu olan bilader gelsene bi dedi ne var dedim gel dedi ben gelmem ayağa sen gel bakim dedim geldi fazla gezinme dedi Big Grin nedenmiş o dedim tüm iş merkezindeki kızlar seni görmek için buradan geçiyolar dedi dedim ne yapıyım bizede soruyolar bıktık dedi Big Grin
dedim 1 bundan sana ne 2 istediğim yerde gezerim 3 bize 6 çay kapta gel dedim :tey::tey::tey::tey::tey:

son lafına koptum bunu dedi ya ; benden uyarması başına bişey gelirse karışmam gülmekten öldüm:tey::tey::tey::tey:
allah akıl versin yoksa kırıcam biyerlerini Confusedmiley15:
Ara
AfrâsyâB
bayramdan sonrada artislik yaparlarsa tepsiyi sokacam!!! ağızlarına Smile
Ara
BiRiciGim
yaaa gökhan lütfen uzak dur onlardan manyaklar birsey filan yaparlarsa hem sen orda kizlarimi bekliyorsunAngryAngryAngry neysee sonra konusucaz bunu da sende biraz ters davranmisin ayaga gelemem filan diye.
Ara
CaNaT
Yürü be Gökhan tutmayalım biz seni ii etmişsin bence alttan almamakla ama yinede fazla zıplamamakta yarar var dimi Smile
Ara
BiRiciGim
inanmiyorum canat yaBig Grin gökhana verdi taysiyeye bakBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yok gökhancim sen bosver hep altan al birak onlar havlasin dursun sen kemik atmadik dan sonra birsey yapamazlar.
Ara
AfrâsyâB
alttan alırsam üste çıkmaya çalışırlar ercan abi sağol ben zıplamam çizgim bellidir düz giderim ben Smile
Ara
..TuuCe..
waayy wayy gökhana bakk seeenn_demek kızlar snn için gelio oralara hıı Big Grin
Ara
BiRiciGim
tugcecim canim nerden billiyorsun kiz icin gitini???
Ara
AfrâsyâB
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waayy wayy gökhana bakk seeenn_demek kızlar snn için gelio oralara hıı Big Grin
beni ilgilendirmiyolar Smile ben kimseye kötü gözle bakmam Smile
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tugcecim canim nerden billiyorsun kiz icin gitini???
o karakterde karaktersiz biri değilimdir Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle 1 Ayakkabı Aldım xD Ñ•qρα кJмя 65 2,582 08-06-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: chatlaq
  14 Şubat Hediyemi Sabah Uyandığımda aldım.. €BeRimSin 10 1,123 02-15-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  EvLenme tekLifi aLdım! :O Ñ•qρα кJмя 34 2,436 06-20-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 05:16 AM