:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çaycıdan tehdit aldım :))))))))
AfrâsyâB
heeeeeeeee ok
Ara
aMyLee
1 bundan sana ne 2 istediğim yerde gezerim 3 bize 6 çay kapta gel dedim:yikildim:
Ara
AfrâsyâB
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1 bundan sana ne 2 istediğim yerde gezerim 3 bize 6 çay kapta gel dedim:yikildim:
eheheheh sanada çay söledim gel soğutmadan iç TongueTongue
Ara
aMyLee
teşekkürLer geLiom hemennBig Grin Big Grin
Ara
AfrâsyâB
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürLer geLiom hemennBig Grin Big Grin
nedemek tek kolla nasıl içeceksin yardım ederim ama TongueTongue
Ara
aMyLee
sağ eLimi kuLLanabiLiom bn sağoLBig Grin
Ara
AfrâsyâB
doğru ya Big Grin
Ara
BiRiciGim
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nedemek tek kolla nasıl içeceksin yardım ederim ama TongueTongue
bennnnn yardim ederim canimm sen durrr
Ara
mhanyaxx
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa gökhan lütfen uzak dur onlardan manyaklar birsey filan yaparlarsa hem sen orda kizlarimi bekliyorsunAngryAngryAngry neysee sonra konusucaz bunu da sende biraz ters davranmisin ayaga gelemem filan diye.
ama kızacam manyaq kelimesini kullanmaylaım pls Big Grin gökhancım dal ağız burun Big Grin döfmessen adam deilsin kızlara bakacak tabi nan Big Grin yakışıklıdır gökhancım görmedim ama Big Grin
Ara
BiRiciGim
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama kızacam manyaq kelimesini kullanmaylaım pls Big Grin gökhancım dal ağız burun Big Grin döfmessen adam deilsin kızlara bakacak tabi nan Big Grin yakışıklıdır gökhancım görmedim ama Big Grin
yokkk yaaBig Grin tek senin nickin öyle diyemiBig Grin
yaa getirme sunu gaza neden gaza getiriyorsunuzkiBig Grin yok gökhancim bosven sen allaha havala et allah göruyor nasi olsaBig Grin hemm o kizlar bakamaz nedeni sormayin bakamazlar isteBig Grin: göz birakmamBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle 1 Ayakkabı Aldım xD Ñ•qρα кJмя 65 2,601 08-06-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: chatlaq
  14 Şubat Hediyemi Sabah Uyandığımda aldım.. €BeRimSin 10 1,132 02-15-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  EvLenme tekLifi aLdım! :O Ñ•qρα кJмя 34 2,455 06-20-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:00 AM