:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çaycıdan tehdit aldım :))))))))
..TuuCe..
hayır hayır kız için gidio demedm azracm..kızlar bizim gökhan için mi gidio dedm..
ööle takılıodum gökhana Smile
Ara
BiRiciGim
tamam bosver tugcecim.
Ara
AfrâsyâB
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır hayır kız için gidio demedm azracm..kızlar bizim gökhan için mi gidio dedm..
ööle takılıodum gökhana Smile
bak onu bilemicem tuuce Big Grin büyük ihtimalle evet Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
ya sakın benim için geliyor olmasınlar Gökhan ne bilim olur olur yani Big GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
bosver tugcecim.Allah O Bakan Kizlarada Gökhanada da göz vermis bakabilirler normal neyse kapatalim konuyu ya siz konusmak istiyorsaniz konusun bu konu hakinda ama ben yorum yazmicam bi daha su kizlar hakinda.
Ara
AfrâsyâB
[quote=canat]ya sakın benim için geliyor olmasınlar Gökhan ne bilim olur olur yani Big GrinBig Grin[/quote
ya sen ya faruk abi yada ben Big Grin birimiz için geçiyolar ama :tey::tey:
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bosver tugcecim.Allah O Bakan Kizlarada Gökhanada da göz vermis bakabilirler normal neyse kapatalim konuyu ya siz konusmak istiyorsaniz konusun bu konu hakinda ama ben yorum yazmicam bi daha su kizlar hakinda.

tmm da kızmana neden ne onu anlamadım ok yorum yok ozaman Smile
Ara
BiRiciGim
soruyaa bak kendin cevapliyabilirsin bunu!!Big Grin
Ara
AfrâsyâB
heeeeeeeeeee anlıyorum ben seni Big Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tamam O Zaman Anlasiyoruz SenlenBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle 1 Ayakkabı Aldım xD Ñ•qρα кJмя 65 2,601 08-06-2008, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: chatlaq
  14 Şubat Hediyemi Sabah Uyandığımda aldım.. €BeRimSin 10 1,133 02-15-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  EvLenme tekLifi aLdım! :O Ñ•qρα кJмя 34 2,456 06-20-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:58 PM