:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaSaL BiTtİ kAhRAmAnIM
bidely
cok guzeldı

emegıne saglık
Ara
MaNeSiA
saolun millet beni siz yarattınısTongue
Ara
ÇiLeK
Sebepsiz susuşlarda merhaba içimin acıyan yanı!

Kelimeler arasında saklamaya çalıştığım yalnızlıklar büyürken sancılarım çoğalmakta yine…

Gidişinin bilmem kaçıncı gününde bilmem kaçıncı kez söylüyorum bunları sana! Sen yine duymuyorsun ama…Olsun be canın sağolsun…

Yalancı dünyanın kapkara gökyüzüne bembeyaz hayaller takmıştık. Kıracaktık seninle bu karanlık zincirini…Olmadı! Yapamadık! Yapacak kadar ömür biçmedin sevgimize!Yabancı kelimeler kattın sevgimizin lehçesine…

Hani ayrılık bitiş son giden ve kalan kelimeleri değmeyecekti bu sevginin diline? Söyle şimdi hangisi düşüyor beni pervane eden bu sevginin dilinden?

Susuşlarda bulmuştuk sevgimizi! Hasretle süsleyip her sabah yeniden katardık rüzgara! Uzak şehirlerde iki candık seninle!

Her gece birleşir seninle gökyüzünde bir yerlerde selam verirdik her şeye! Tebessümler yağdırırdık öksüz şehirlerin gecelerine…

Bakışlarım değdiğinde gözlerine bir kere daha bulurdum hayatı! Bir kez daha anlardım hayatımı bakışlarına sığdırdığımı!

Sen hissetmeden büyürdün içimde…

Hatırlar mısın bilmem ama bir ev yapmıştık seni düşlerimizde…Küçücük bir evdi hani! Masmavi umut fideleri ekmiştik bahçesine. Sevgimizle beslerdik onları seninle…Boyumuz kadar olmuşlardı en son gördüğümüzde! Şimdi ne haldeler biliyor musun?

Yaprakların takati kalmamış esen rüzgarda eğilmeye gücü yok artık tomurcukların güneşe bakmaya! Sevgisizliğe daha doğrusu sensizliğe dayanacak gücü kalmamış köklerin!

Şimdi biri sorsa sana gözlerimin rengini söyleyebilir misin? şimdi gelsem kapına gözlerimden tanıyabilir misin beni?Unutamam dediğin gözlerin kaldı mı saklında?O kadar ömür biçtin mi gözlerime?

İçimde bir şeyler sen olurken ben çoktan gitmişim uzak kentlere…Soğuk gecelerde cam kırıklarını sermişim üşümesin diye yüreğime…Ağustos güneşinde titreyen yüreğim bir haber kalmış şimdi senden…

Şimdi kim bilir nerde kiminlesin? Çağırsam gelir misin?

Sus…

Geleceksen bile gelirim deme! İstemem kal olduğun yerde! Özlemedim diyemem ama gelme işte…

Neden sorma! Bende çok sormuştum sana bu gidişin nedenini! Bahaneler türetmiştin kendince! Yalancı etme beni ne olur neden sorma!Ama sakın gelme…İstemem!

Gelsen neyi değiştirebiliriz ki şimdi? Hangi son bulan yeniden dönmüş ki başa? Hangi duran kalp yeniden başlamış eskisi gibi çarpmaya?Sancılarında boğulmaya yokluğunun boşluğunda asılı kalmaya razıyım…Ne olur sen sakın gelme!
Bırak gittiğin yerden kanasın bu hikaye…!!

Teşekürler canım güzel bir paylaşımdı..

Sevgilerimle..
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[b][SIZE=3]Uzak şehirlerde iki candık seninle!

teşekkürler hilal çok güseldiSmile
[/SIZE][/b]
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Ufacıktım bu masala başladığımda.. Figürandım ben senin oyununda. ßir üst mertebeye hiç bir zaman erişememiştim zaten... Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyor.Anlaşılması zor, biliyorum. Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara.. Herşey düzgün olmalı. Her ne kadar görünmeyeceğimi bilsem bile...

Farklıydı bu masal..Diğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde. Farklı anlam katan..

Üşüyorum ...

"Senin gökYüzünde uçaMam!"

Ama bildiğim de çok şey var.. Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır. Düşerim... Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum,istesemde .. Kırılır kanadım.Düşerim.. Ayrılık zor gelir bu bedene ....

Bilirsin beni..

"Senin yağmurunLa ısLanamam!"

Farklı bir duygu benimkisi.. Dolu gibi gelir yağmurun üstüme.. ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında. Neler var söylenmesi acı. Daha neler neler var ...

Ortasına gelmişti masal'ın.. ßen hala yoktum piyasada.. ßoşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda...
Herşey farklı olucaktı bu sefer.. /düşlerde .. /yalan dolan..

Ve..
Sonunda masalın sonunu getirmiştin.. ßen hala yok'tum.. ßir köşede üzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle.. "Mutlu Son"du seninkisi sanırım.. Gülümsüyordun ..
ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman'ım..
Masal'ımız bitti ..
Kollarında uyuyamam !
Ara
asi_ve_mai
bir aşk masalı...
yalnız yaşanmış tek kalpte taşınmış...
sahne yok oyuncular yok..
iki kişi var ( tek yürekte )...
oysa ki iki kişilikti aşk...
sığmamalıydı kırık bir kaleme...

yüreğine mutluluk çok güzeldi..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Çok doğru söyledin Asi_ve_mai.
Ben teşekkür ederim.
Ara
beyzarda.38
Çok güsel hüzünüm çok saol
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Sen sağol canım ..
Ara
ALone_Boy
why be efkarlandım Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: wildfang
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 438 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 320 04-09-2022, Saat: 08:59 AM
  Masal perisi Masal_yuzLu 40 2,900 04-07-2022, Saat: 01:59 PM
  Masal bitti ve art?k son ad?m? at?yorum ilk ad?ma inat. ROSE 20 1,083 04-05-2022, Saat: 07:48 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:32 AM