:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaSaL BiTtİ kAhRAmAnIM
Yorgun Yürek
[b]Ufacıktım bu masala başladığımda.. Figürandım ben senin oyununda. ßir üst mertebeye hiçbir zaman erişememiştim zaten... Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyor. Anlaşılması zor, biliyorum. Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara.. Herşey düzgün olmalı. Her nekadar görünmeyeceğimi bilsem bile...

Farklıydı bu masal..Diğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde. Farklı anlam katan..
Üşüyorum ...
Ama bildiğim de çok şey var.. Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır. Düşerim... Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum, istesemde .. Kırılır kanadım.Düşerim.. Ayrılık zor gelir bu bedene ....

Bilirsin beni..

Farklı bir duygu benimkisi.. Dolu gibi gelir yağmurun üstüme.. Ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında. Neler var söylenmesi acı. Daha neler neler var ...

Ortasına gelmişti masal'ın.. ßen hala yoktum piyasada.. ßoşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda...
Herşey farklı olucaktı busefer.. /düşlerde .. /yalan dolan..

Ve..
Sonunda masalın sonunu getirmiştin.. ßen hala yok'tum.. ßir köşede üzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle.. "Mutlu Son"du seninkisi sanırım.. Gülümsüyordun .. ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman'ım..
[/b]
[b]Masal'ımız bitti .. [/b]

[b]Kollarında uyuyamam ![/b]
Ara
MaNeSiA
Gülümsüyordun .. ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman'ım..

süpersin esraSmile
Ara
RomantiK_Genç
güzel teşekkürlerSmile
_BarBie_
Çok güseldii gerçektenSad emeğine yüreğine sağlık...Wink
Ara
Yorgun Yürek
tşkler arkadaşlar okuyan gözlerinize sağlık
Ara
son
Her başlangış bir bitişin sonu olduğu gibi; her bitiş de yeni bir başlangıçtır. Farklı bir mekanda, farklı bir zamanda yaşama devam etmektir. Önemli olan yüzünde tatlı bir tebessüm bırakabilmesidir.

Güzel bir paylaşım, teşekkürler
Ara
Yorgun Yürek
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her başlangış bir bitişin sonu olduğu gibi; her bitiş de yeni bir başlangıçtır. Farklı bir mekanda, farklı bir zamanda yaşama devam etmektir. Önemli olan yüzünde tatlı bir tebessüm bırakabilmesidir.

Güzel bir paylaşım, teşekkürler

okuyan gözlerine sağlık arkadaşım....
Ara
MaNeSiA
2vrwxm9ti0.jpg

Ufacıktım bu masala başladığımda.. Figürandım ben senin oyununda. ßir üst mertebeye hiç bir zaman erişememiştim zaten... Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyor.Anlaşılması zor, biliyorum. Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara.. Herşey düzgün olmalı. Her ne kadar görünmeyeceğimi bilsem bile...

Farklıydı bu masal..Diğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde. Farklı anlam katan..
Üşüyorum ...

"Senin Gökyüzünde Uçamam!"

Ama bildiğim de çok şey var.. Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır. Düşerim... Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum,istesemde .. Kırılır kanadım.Düşerim.. Ayrılık zor gelir bu bedene ....

Bilirsin beni..

"Senin yağmurunLa ısLanamam!"

Farklı bir duygu benimkisi.. Dolu gibi gelir yağmurun üstüme.. Ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında. Neler var söylenmesi acı. Daha neler neler var ...

Ortasına gelmişti masal'ın.. ßen hala yoktum piyasada.. ßoşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda...
Herşey farklı olucaktı bu sefer.. /düşlerde .. /yalan dolan..

Ve..
Sonunda masalın sonunu getirmiştin.. ßen hala yok'tum.. ßir köşedeüzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle.. "Mutlu Son"du seninkisisanırım.. Gülümsüyordun ..
ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti
Masal'ımız bitti ..
Kollarında uyuyamam
Ara
rapunzel
Ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında.

güzel sözleri var teşekkürler...
Ara
çiçek
duygu yüklü sözler yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,014 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: wildfang
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 447 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 323 04-09-2022, Saat: 08:59 AM
  Masal perisi Masal_yuzLu 40 2,900 04-07-2022, Saat: 01:59 PM
  Masal bitti ve art?k son ad?m? at?yorum ilk ad?ma inat. ROSE 20 1,083 04-05-2022, Saat: 07:48 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:52 PM