:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Önce Öğren Aşkı ♥
GCLRNFNS
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En güzel yerinden alıntı yapmak istedim inan bulamadım baştan sona mükemmeldi yüreğine sağlık Atilla abi çok güzeldi gerçekten TşklerWink

saol janım ben tşk ettim sana okuyup annadıın için
ne mutlu yaa bana sizlere böyle güsel şeyler sunabiliyorsam
tekrar tşk ler janımmm benimm saolasın....Smile
Ara
GCLRNFNS
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi çok güzeldi yüreğine sağlık
paylaşım için saol...

çok tşk ettim kardeşimee
ya buarda asicimm hiç görünürlerde
deilsinn ayran içtik AYRIMI düştük
tekrar aramısda olman dilegiyle
kardeşimm saol varol....Smile
Ara
GCLRNFNS
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonbahar renginde bir acı hissettiğim Ağlamaklı bir aşk bu Ağlamayıda,senden öğrendim.
Aşkıda senden!!!!!!!!!
Aşk bende zannetin dimi... Bendeki senden yalnızca bir parça Çok şeye layıksın sen
En güzelin daha güzeline.. En büyük mutluluğun Bir mevsim sonrasına, Bazı aşklar böyle olur En güzelide bunlardır. Sonbahara rastlar...
Belki ekime belki kasıma Fırtınadan önce rüzgar Yağmurdan önce sular Dağlardan önce tozlar Mevsimlerden,ekimden,kasımdan önce Aşk sana uğrar...

Yüreğine Sağlık..

eyvallah saolasın hasan kardeşşş....Smile
Ara
asi_ve_mai
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tşk ettim kardeşimee
ya buarda asicimm hiç görünürlerde
deilsinn ayran içtik AYRIMI düştük
tekrar aramısda olman dilegiyle
kardeşimm saol varol....Smile

haklısın abi kusura bakmayın
ben burada hiç bir arkadaşımdan ayrı düşmek istemem...
iş güç nedeniyle fazla giremiyorum...
pek paylaşım yapamıyorum ancak yorum yazmaya fırsat buluyorum
o da çok kısa olunca tüm yazıları da okuyamıyortrum
ama her fırsatta buradayım abicim merek etme.....
düşünmene de sevindim....
Ara
..TuuCe..
Asil Iş, Aşik Olduktan Sonra Başliyor Zaten. Aşk Küt Diye çikar Karşina Reddemezsin. öyle Bir Gücün Yok. Ama Aşki Yaşatabilme Gücün Var. Kullanirsan Var. üşenmeyeceksin, Usanmayacaksin.
Bir Duvari ören Usta Gibi, Bir Bahçeyi çapalayan Bahçivan Gibi Ekeceksin, Dikeceksin,sulayacaksin.

Sen Bunlari Yaptiğin Halde Yaşamiyorsa Aşk, Aldirma. Elinden Geleni Yapmiş Insanlarin Huzurunu Hissedeceksin. Bu Bile Yetecek Sana.

cok güseldi..saol paylasım için=)
Ara
нı@rçı@и
AŞK ?..

Aşık Veysel gibi görebilmektir aşk… Mevlana gibi dönebilmek… Nuh’un gemisine erişmektir. Aşk; Tapduk’un kapısına eğri odun yakıştırmamaktır… Bir akçeye bin deve gütmesidir Karn’lı Üveys’in… Aşk Endülüs’te gemileri yakmakvirgs.gif Çanakkale Geçilmez diyebilmektir… ve Aşkvirgs.gif Şeyh Şamil’in kükremesidir… Uğruna dağları dize getirmektir Şirin için…

Bir Yüce’nin rüzgarında gül kokmaktır aşk… Yüreği ummanvirgs.gif sözleri ferman etmektir… Alemin nakşına hayran olmakvirgs.gif inancı savurmaktır her ekim gönüllere… Sevda bulutlarının karşısına dikilipvirgs.gif günebakan misali ram olmaktır… Dünyayı yakacak gücü bulup kendindevirgs.gif sevgilinin sözüyle durgun göl olmaktır… Aşk

O’nsuz çöl olmaktır… Bir beyaz sayfadır yaşadıkça çizilen. Ömür kitabının en nadide ve sephia yaprağıdır kutsal… Üzerinde sıcak ve yalnız şekerpembesi bir öpücükle gönderilen mektuptur…

Aşk için ölmeyi cebinde taşımaktır aşk… Aşk açacak güllere bir sultaniyegah şarkı yapmaktır… Kırk gün aç olupvirgs.gif bir gün onsuz olmamaktır ve dahi… Onsuz doğan güneşle kavgadır aşk… Sigara dumanında solgun hayaller yetiştirmek ve dünyanın en güzel şiirlerini O’na ithaf etmektir… Bela yağmur gibi yağdığında gökten; başını O’na tutmaktır Aşk… Ve bir bedeldir sorgusuz ama en tatlıvirgs.gif en içten yakarışvirgs.gif rüyalara sığmayan ebedi bir senfonidir… Aşk; her gecenin sonunda ve her seher vakti dünyanın en güzel ictimasıdır…

İlle de Sen'dir Aşk... Son Hıçkırık'tır... Yürek Çağrısı'dır...

Kırmızı Karanfil'dir... Sevgilinin sevgiliye düetidir elelevirgs.gif aynı renklerle kalbin titremesidir. Küçük bir dünyada koskoca alemler kurmaktır. Asla bitiremeyeceğin bir kitabı yazmaya başlamaktır aşk... Aşk bıçak gibi kesen Mart ayazında O'na sarılıp alevle dolmaktır herşeye inat... Gönülçelen'dir birazvirgs.gif Bir Muhabbet Kuşu'dur bazen... Aşk aklıvirgs.gif fikrivirgs.gif bakışıvirgs.gif nefesi O'na adamakvirgs.gif bir şiirin şişesine kalbi koyup sulara bırakmaktır... Ve aşk kalbin anahtarını tutuşturupvirgs.gif bir sevilen şarkıya kulak vermektir...

Belki de ..

Kimbilir? ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 605 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  **Sevmeye Oğren** MasaL_perisi 4 352 04-13-2022, Saat: 07:46 AM
  Aşkı Yasaklamak Zorundaydım Kendime DarkLady 4 305 04-13-2022, Saat: 03:20 AM
  **Aşkı Gördüm Geçenlerde** MasaL_perisi 5 596 04-11-2022, Saat: 04:30 PM
  Aşki Gördüm Geçenlerde!! ÇiLeK 1 362 04-11-2022, Saat: 12:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:52 AM