:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yuregin olan varsa baksin rakip olsun
YARGIÇ
Big Grin
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haydeee beahhh sende hee y?lmaz abartma =)

KIZ SENA SEN BEN?M SURATIMA NE BAKIYON BEN?M VUCUDUM ?YLE SATEN KASLIYIM BEN D?FER?M ONU G?S?NE G?S?NE FURURUM ONUN KAFADA ATARIMBig Grin
Ara
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin

KIZ SENA SEN BEN?M SURATIMA NE BAKIYON BEN?M VUCUDUM ?YLE SATEN KASLIYIM BEN D?FER?M ONU G?S?NE G?S?NE FURURUM ONUN KAFADA ATARIMBig Grin

heheheh sen bana bir boy foto yollsaana bi =) o zman anlar?z =) d?vermisin d?v?l?rm?s?n =) b?c?k gibi ezerler beah
Ara
YARGIÇ
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heheheh sen bana bir boy foto yollsaana bi =) o zman anlar?z =) d?vermisin d?v?l?rm?s?n =) b?c?k gibi ezerler beah

merak etme k?s ezdirmem seni kimseye Big Grin d?feris hem boy fotomu bo?ver Big Grin v?cuttan dolay? boy fotosy,u ?ekemiyolar s??m?yomu?um viz?reBig Grin Big Grin
Ara
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak etme k?s ezdirmem seni kimseye Big Grin d?feris hem boy fotomu bo?ver Big Grin v?cuttan dolay? boy fotosy,u ?ekemiyolar s??m?yomu?um viz?reBig Grin Big Grin

allah sni neylesin ya !
y?lmaz ben kendimi zaten esdirmemm merak etme ben senin i?in demi?tim =)))
viz?re s??m?osan par?a par?a ?ekip yap??t?rak Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir kaç tane benden olsun Crazy Semo 2 509 04-10-2022, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: wildfang
  çikolata böyle yenir..(bilmeyen baksın:)) tatlı_cadı 6 996 04-07-2022, Saat: 06:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Demişler :D acemhe 13 1,077 03-23-2011, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Çıksa SatışLarı Rekor Kıracak olan KitapLar acemhe 0 412 08-15-2010, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: acemhe
  8 Mart Dünya kadinlar gününüz kutlu olsun MaSaL 3 665 03-09-2010, Saat: 10:02 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:24 PM