:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yuregin olan varsa baksin rakip olsun
soyle
insanlar1307ko7.jpg
Ara
eXseLanS
yoq saol ben aLmayım
Laa bunun koLLarı benim kiLom kadardır...Big GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
ıgggggggggg ... iğrenç acep kim bunla evlenmek ister ! =)
Ara
p£r!k!z!
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq saol ben aLmay?m
Laa bunun koLLar? benim kiLom kadard?r...Big GrinBig Grin

lem ziya bir kolumu yoksam ikisi birden mi =) e?er ikisi ise yuhhh =)) Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lem ziya bir kolumu yoksam ikisi birden mi =) e?er ikisi ise yuhhh =)) Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin

k?s baqsana ?unun koLLar?na...Big Grin tabiki 2 si...Big Grin
Ara
p£r!k!z!
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?s baqsana ?unun koLLar?na...Big Grin tabiki 2 si...Big Grin

la olum yuhh ya sen ka? kilosunn 200 felan Big GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:la olum yuhh ya sen ka? kilosunn 200 felan Big GrinBig Grin

eee yuhh bee g?r g?r yapaL?m dedik ?ld?rd?n bizi...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Hehehee Bu BİŞİmİ Be Ben Yakinda Kendİ Resmİmİ Koycam Kanka Ben Daha Kasliyim Dİmİ Zuhahahhahaa
Ara
p£r!k!z!
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee yuhh bee g?r g?r yapaL?m dedik ?ld?rd?n bizi...Big GrinBig Grin

yuhh bencede bende g?rg?r yapam dedimm =) o adam 200 olsa Big GrinBig Grin:Big Grin ohooo yatt??? yatak ??ker lemmm =) sende heee al?nd?n hemen :p damam seni mi k?rcam sen 300 ol :p
Ara
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehehee Bu B???m? Be Ben Yakinda Kend? Resm?m? Koycam Kanka Ben Daha Kasliyim D?m? Zuhahahhahaa

haydeee beahhh sende hee y?lmaz abartma =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir kaç tane benden olsun Crazy Semo 2 509 04-10-2022, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: wildfang
  çikolata böyle yenir..(bilmeyen baksın:)) tatlı_cadı 6 996 04-07-2022, Saat: 06:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Angelina Jolie Gibi Dudağım Olsun Demişler :D acemhe 13 1,077 03-23-2011, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Çıksa SatışLarı Rekor Kıracak olan KitapLar acemhe 0 412 08-15-2010, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: acemhe
  8 Mart Dünya kadinlar gününüz kutlu olsun MaSaL 3 665 03-09-2010, Saat: 10:02 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:55 PM