:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şşş bebek benide aranısa alın
Boncuk
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben muz yemem ama yediririm Wink anladın sen onu Big Grin
hızlı yaşadın çabuk gitme yavaş daha bebeksin Big Grin

beni elinde büyüttt abeee nolursunnnnBig Grinmuz dükkanı sahibi bizizzkine sen bilmiyosun muBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:len gökhan bu kız senın kardesın mımolm meraktan ölcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin

benim kardeşim olsa emin ol böyle olmazdı Wink
Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:len gökhan bu kız senın kardesın mımolm meraktan ölcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin

Cinayetle suçlamaslar beni dimeeeBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Yaaa iide benim kız olduumu size kim sölediiiiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni elinde büyüttt abeee nolursunnnnBig Grinmuz dükkanı sahibi bizizzkine sen bilmiyosun muBig GrinBig Grin

iyi işte muz verenlerin çok olur :tey::tey::tey:
Ara
Boncuk
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim kardeşim olsa emin ol böyle olmazdı Wink
Confusedmiley14:Confusedmiley14:

SadSadSadSadSadSadSad
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu formum neresinde cinsiyet yazıyokine benmi görmedimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTutma beni haırrr dokunma bana canımı yakıyosun serserriiiiiiiiiiBig GrinBig Grin

Hıcbı yernde............Yaw sen nesın ansıl bısıysın .............BEn sana kız dedımde gaf yapmadım dımı ......Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: tutmuyorum tamamBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi işte muz verenlerin çok olur :tey::tey::tey:

biz satıcıyız abeeeeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hıcbı yernde............Yaw sen nesın ansıl bısıysın .............BEn sana kız dedımde gaf yapmadım dımı ......Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: tutmuyorum tamamBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Şimdi futbol takımı gibi cinsiyetidemi deiştirsemBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaa iide benim kız olduumu size kim sölediiiiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Kımse sölemdıBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 1,039 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  benide alırmısınız aranıza??:) esra_55 28 787 04-13-2022, Saat: 10:01 AM
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 636 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
  Beni de ARanıza Alın:D shuckry 30 1,442 06-03-2009, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: shuckry
  bende varım benide aranıza aslın:S:D:D:D WagNeR 56 1,799 08-09-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:31 PM