:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şşş bebek benide aranısa alın
Boncuk
Beni kimse sokakta bırakmıcak dimiBig GrinBig GrinKapıdan kovarsanız bacadana dalarım bendeBig GrinBig GrinBoncuklarım var beaBig Grin
Ara
Boncuk
Hala araya girmek için heyecanla bekliyomBig GrinBig GrinBig Grin
Hoşgeldiniz bu arada boncukcumBig GrinBig GrinBari kendime hoşgeldi diimBig GrinTongue
Ara
EndLess
Hosgeldın Boncuk aramıza........Bu arada.. Bulundugun yer guzlemısBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

aramıza nerden katyılıyosun TongueTongueTongueTongue:
Ara
CaNaT
hoşgeldin boncuk aramıza Smile
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hosgeldın Boncuk aramıza........Bu arada.. Bulundugun yer guzlemısBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

aramıza nerden katyılıyosun TongueTongueTongueTongue:

eetBig Grinyerimiz çok güzeldir sizide beklerissssBig Grin:teytey:
Ben bacadan girdim içeriiiBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin boncuk aramıza Smile

HoşbuldummmBig GrinBu sıcak gülümseme dedikleri olyo dimeBig Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eetBig Grinyerimiz çok güzeldir sizide beklerissssBig Grin:teytey:
Ben bacadan girdim içeriiiBig GrinBig Grin

Ben oraya agır gelırım benı orası kurtarmaz........Big GrinBig GrinBig Grin Isım nedır boncuk TongueTongueTongue
Ara
aMyLee
h.geLdin boncuk.. Smile
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben oraya agır gelırım benı orası kurtarmaz........Big GrinBig GrinBig Grin Isım nedır boncuk TongueTongueTongue

Kantarda tartmamız lazımBig Grinağır gelirsen çöpe atarızzzBig GrinBig Grinisimmiiiii napcan ismimi seni çapkınBig Grin:yikildim::yikildim:Şaka yaptım beaBig Grinalınma heaBig Grinbana boncuk dee nooolurrsuunnnnn boşver adımıBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben oraya agır gelırım benı orası kurtarmaz........Big GrinBig GrinBig Grin Isım nedır boncuk TongueTongueTongue

Kantarda tartmamız lazımBig Grinağır gelirsen çöpe atarızzzBig GrinBig Grinisimmiiiii napcan ismimi seni çapkınBig Grin:yikildim::yikildim:Şaka yaptım beaBig Grinalınma heaBig Grinbana boncuk dee nooolurrsuunnnnn boşver adımıBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 1,021 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  benide alırmısınız aranıza??:) esra_55 28 772 04-13-2022, Saat: 10:01 AM
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 634 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
  Beni de ARanıza Alın:D shuckry 30 1,442 06-03-2009, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: shuckry
  bende varım benide aranıza aslın:S:D:D:D WagNeR 56 1,798 08-09-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:29 AM