:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şşş bebek benide aranısa alın
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abın kım senın:yikildim: Ya cıdden ben dusunuyorumms en bu forumdan bırını felan tanıyomusujn :yikildim::yikildim::yikildim:

Ben daa gençliğime doyamadımBig GrinÖldürtcenmi sen beni Big GrinBig GrinBig Grin ben tanımıyomuş gbi dafranıyom görürse kafamı kırarr allamaBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harbı haa hem tımareneden hemde fenerlı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Akkıllım ben fenerli diilim ki sadece bugünlükBig GrinBig GrinDünde Beşiktaşlıydım naperrr yavvuuummBig GrinBig Grinyarında Gs lıyım ulusal lig sporu temsilenBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben daa gençliğime doyamadımBig GrinÖldürtcenmi sen beni Big GrinBig GrinBig Grin ben tanımıyomuş gbi dafranıyom görürse kafamı kırarr allamaBig GrinBig Grin

Su abının adını özlden atsan allama meraktan ölcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
AfrâsyâB
ulan hem deli hem akıllı Big GrinBig GrinBig Grin
şeyyyyy boncuk gökhan de çikitayı son söylüyen karaca ahmette dinleniyo Tongue
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Su abının adını özlden atsan allama meraktan ölcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Bence onun elinden ölmekten iidirBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Akkıllım ben fenerli diilim ki sadece bugünlükBig GrinBig GrinDünde Beşiktaşlıydım naperrr yavvuuummBig GrinBig Grinyarında Gs lıyım ulusal lig sporu temsilenBig GrinBig Grin

Ya varya..Ben bu kızı cok tuttum Catlak bu Big GrinBig GrinBig Grin Tam kafa dengı.......Big GrinBig GrinBig Grin Ulusal lıg temsılscısı senı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulan hem deli hem akıllı Big GrinBig GrinBig Grin
şeyyyyy boncuk gökhan de çikitayı son söylüyen karaca ahmette dinleniyo Tongue

Teveccünüs fm ne demek tezahürat istemes öpüyorum sis hayranlarımıBig Grin
Beni köyümün yağmurlarında yıkat olurmu GökhannnBig GrinGel senlen pazarlık yapalım ben sana gökhan demimmBig GrinBig GrinSadece muz desem yemez mi yemez taam abi ne vuryon yaaaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
yok ben muz yemem ama yediririm Wink anladın sen onu Big Grin
hızlı yaşadın çabuk gitme yavaş daha bebeksin Big Grin
Ara
EndLess
len gökhan bu kız senın kardesın mımolm meraktan ölcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya varya..Ben bu kızı cok tuttum Catlak bu Big GrinBig GrinBig Grin Tam kafa dengı.......Big GrinBig GrinBig Grin Ulusal lıg temsılscısı senı Big GrinBig GrinBig Grin

Bu formum neresinde cinsiyet yazıyokine benmi görmedimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTutma beni haırrr dokunma bana canımı yakıyosun serserriiiiiiiiiiBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 1,038 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  benide alırmısınız aranıza??:) esra_55 28 787 04-13-2022, Saat: 10:01 AM
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 636 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
  Beni de ARanıza Alın:D shuckry 30 1,442 06-03-2009, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: shuckry
  bende varım benide aranıza aslın:S:D:D:D WagNeR 56 1,799 08-09-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:50 PM