:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şşş bebek benide aranısa alın
Boncuk
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h.geLdin boncuk.. Smile

Hoşbuldum yaşasınnnnnnnnn bende hoşgelmişimmmmmm:teytey::teytey:
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kantarda tartmamız lazımBig Grinağır gelirsen çöpe atarızzzBig GrinBig Grinisimmiiiii napcan ismimi seni çapkınBig Grin:yikildim::yikildim:Şaka yaptım beaBig Grinalınma heaBig Grinbana boncuk dee nooolurrsuunnnnn boşver adımıBig GrinBig Grin

Vay capkın heeBig GrinBig GrinBig Grin Ünüm heryere yayılmıs herkes tanımaya basladı TongueTongueTongueTongue

Sadece Ismını Ögrenmek ıstedım... sölemek ıstersen no problem Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
Boncuk
Serseriye heycandan bissürü cevap yazmışım baaaBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay capkın heeBig GrinBig GrinBig Grin Ünüm heryere yayılmıs herkes tanımaya basladı TongueTongueTongueTongue

Sadece Ismını Ögrenmek ıstedım... sölemek ıstersen no problem Big GrinBig GrinBig Grin:

namın yayılır tabeee başına 4858987541 tane doktor görevlendirdilerBig GrinBig GrinSeni bisim hastaneye alcaklarBig GrinBig GrinYakında filmlerdede seni oynatcaklar yüzyılın coşkunu dieBig GrinBig Grinismim boncuk kalsın sefiyom bunuBig Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:namın yayılır tabeee başına 4858987541 tane doktor görevlendirdilerBig GrinBig GrinSeni bisim hastaneye alcaklarBig GrinBig GrinYakında filmlerdede seni oynatcaklar yüzyılın coşkunu dieBig GrinBig Grinismim boncuk kalsın sefiyom bunuBig Grin

İyide...Capkın dedık sen coskun yaptın .....Tama arada capkınlık varda sapıklık yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Tamam boncuk sorun dıgıl....Nasılsa bı gun kendın sölıcen Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Boncuk
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyide...Capkın dedık sen coskun yaptın .....Tama arada capkınlık varda sapıklık yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Tamam boncuk sorun dıgıl....Nasılsa bı gun kendın sölıcen Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Zaten günümüs yüzyılında çapkınlık sapıklıkla eşdeğer ondan didim benBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
İsmimi sölememi abim yasakladıBig GrinBig Grinhatta onu tanıdıımı bile hiç bi yerde belli etmicekmişim rezil edermişim hıhBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
zaten bizi akıllısı bulmaz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hoşgeldin bonjuk Smile
Ara
Boncuk
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten bizi akıllısı bulmaz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hoşgeldin bonjuk Smile

Bu çekicilik sizden kaynaklanıo olmasınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Hoşbuldum çikitaaaaaConfusedmiley14:Big Grin
Ara
EndLess
Boncuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten günümüs yüzyılında çapkınlık sapıklıkla eşdeğer ondan didim benBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
İsmimi sölememi abim yasakladıBig GrinBig Grinhatta onu tanıdıımı bile hiç bi yerde belli etmicekmişim rezil edermişim hıhBig GrinBig Grin

Abın kım senın:yikildim: Ya cıdden ben dusunuyorumms en bu forumdan bırını felan tanıyomusujn :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten bizi akıllısı bulmaz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hoşgeldin bonjuk Smile

Harbı haa hem tımareneden hemde fenerlı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 1,020 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  benide alırmısınız aranıza??:) esra_55 28 772 04-13-2022, Saat: 10:01 AM
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 634 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
  Beni de ARanıza Alın:D shuckry 30 1,442 06-03-2009, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: shuckry
  bende varım benide aranıza aslın:S:D:D:D WagNeR 56 1,798 08-09-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:16 AM