:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Ask Mektubu Yazin:D
BiRiciGim
aaaa cok güzelll!!!!!!!!!!!!!cok sevindim simdi( ne Demesiniz)!!
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
ask_logo.jpg

Canım Sevgilim kıyamadığım;
Bu mektubu sana kosova dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz sen giderken şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin meleğim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 21 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 20. günü.Sana gitme diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana kıyamassınki bana demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

kıyamadığım; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün çikolata almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 20 gün olmuş ve ben o çikolata i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için hayallerimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; özledim seni kıyamadığım
kıyamadığım bana yuasmışBig Grin
Ara
BiRiciGim
hehe:yikildim:manesia güzeldi senin mektubunda güzel olmusBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
MaNeSiA
o benim değil kıyamadığımın:p
Ara
BiRiciGim
Arkadaslar Buda Benim MektubumBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:

Canım Sevgilim G.........;
Bu mektubu sana Istanbul dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Orhan hakalmaz-Ahirim sensin şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Seni Cok Seviyorum Bitanem lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 20 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana Hain diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana birsey demicem artik sanaBig Grin demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

G.........; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Kuru Fasulye almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o Kuru Fasulye i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Tüm Dünyayi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; Seni Daha Deli Gibi Seviyorum Unutma Bunu Sen Sevmesende... G.........
Ara
MaNeSiA
kim bu "g"
Ara
BiRiciGim
:yikildim: Kuru Fasulye Kötü Olmamismidir O zamana KadarBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:TongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim bu "g"
kimse billmiyor canim kimse billmiyorki sen billesinBig Grin isimi kalbimde yazili.
Ara
MaNeSiA
kalbini aç bakıcamBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tek ona aciyorum kalbimi baska kimseye acamam kusura bakma cnmBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,690 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,455 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 573 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,352 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 1,008 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:34 PM