:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Ask Mektubu Yazin:D
BiRiciGim
Hehe Arkadaslar Ben Koptum Buna bide Siz Bakin Ask Mektubu YazabiliyorsunuzBig GrinBig Grin:yikildim: http://www.beles.org/ask_mektubum.htm
Sizde Bakin Ordaki Sorulari O Kücük Kutucaga Yazicaksiniz Ve Devama Tiklayinca Ask Mektubunuz Hemen Aninda EllinizdeBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
AfrâsyâB
bunu bana bi kız göndermişti sağol yine de
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bunu biliyorum Big Grin
Ara
..TuuCe..
heuhe iimis yhaa saol=)
Ara
AfrâsyâB
tmm da bu şiiri kime yazıcam o var :S
Ara
Gulguzeliii
koptum super bı mektup cıktı vallahSmileSmile
blue_belial
Benımkı bu Smile

Canım Sevgilim *****;
Bu mektubu sana sinema dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz mavi duvar şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin "şerefsiz" lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 24 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 37. günü.Sana şerefsiz köpek diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana aptal demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

*****; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün hamburger almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 37 gün olmuş ve ben o hamburger i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için öteki sevgilimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; ***** **** *** ******* ***** (sansürlendi Smile )
AfrâsyâB
sansüre karşıyım ben Big Grin
Ara
blue_belial
Big Grin ben degılım, cok hosuma gıdıyo DBig Grin delı gıbı sevıyom
BiRiciGim
Yaa Öylemi Gökhan Iyi Ne Güzel Iste!!!!!!!!!!
Begendize Sevindim Arkadaslar Bende Koptum:yikildim::yikildim: Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Mektubun Güzel CikmisBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:A::A:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,690 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,455 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 573 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,347 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 1,008 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:16 AM