:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dunya tersine donuyormus yeni duydum
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sen nas?l istiosan ?le olsun bidenem Big GrinBig GrinBig Grin ehuehauhas sena k?s bu arada koptum ben Big Grin

hehehehh Big Grin olur bidenem..
hayrola ya neden kopuon beajj Big Grin eh sen haz?rl?klara ba?la kahve yapmas?n? bilion demi Big Grin
Ara
w00w
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehehh Big Grin olur bidenem..
hayrola ya neden kopuon beajj Big Grin eh sen haz?rl?klara ba?la kahve yapmas?n? bilion demi Big Grin

3? 1arada var ?ok g?zel k?vam tutturuom sen merak etme Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:3? 1arada var ?ok g?zel k?vam tutturuom sen merak etme Big GrinBig GrinBig Grin

omazzzzzz =) hakiki t?rk kahvesii olcek =)
hem i?ine bi tutam tuz ekcen ki e?er i?ebilirsem seni kabul etmi? olcam Wink anlad?n adettendir ..
??? bir araday? sonra i?eriz =) ikimiz bir arada :p
Ara
w00w
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:omazzzzzz =) hakiki t?rk kahvesii olcek =)
hem i?ine bi tutam tuz ekcen ki e?er i?ebilirsem seni kabul etmi? olcam Wink anlad?n adettendir ..
??? bir araday? sonra i?eriz =) ikimiz bir arada :p

Big Grin peqi hayatum Big Grin sen nas?l istersen Big Grin hem biz ?u i?i halledelim gerekirse zehir i?irirsin. Big Grin zehir olsa i?erim elinden Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin peqi hayatum Big Grin sen nas?l istersen Big Grin hem biz ?u i?i halledelim gerekirse zehir i?irirsin. Big Grin zehir olsa i?erim elinden Big GrinBig GrinBig Grin

tabe ama i?messen seni ben ?ld?r?r?m Big Grin hayat?m Big Grin :p
Ara
w00w
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabe ama i?messen seni ben ?ld?r?r?m Big Grin hayat?m Big Grin :p

?ld?r yaf ?l?m?m elinden olsun Big Grin hayat?m :p
Ara
p£r!k!z!
olur
öldürüüm
hiç
acımam
hberin olsun
ben birazdan gelcem
o zaman
devam ederiz
byby
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dünya kayıtlarına geçmiş en ilginç ölüm soyle 7 997 04-14-2022, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: wildfang
  Dünya Nüfusunun Enteresan Dağılımı soyle 3 495 04-05-2022, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Dünya 'nın En Derin Delikleri Hasretiim 3 1,061 06-14-2011, Saat: 12:56 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yeni Zelandalı bir kadın, yakaladığını iddia ettiği iki hayaleti satışa çıkardı. acemhe 0 457 06-08-2010, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Dünya’ya yeni gelen bebek doğar doğmaz konuşmaya başladı CaNaT 15 1,099 11-25-2009, Saat: 12:05 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:38 AM